VALİ'DEN İTİRAF GİBİ CEVAP

Vali Gürel'den itiraf gibi cevap "Gözden kaçmış"

Manşet 27.05.2022, 18:32 27.05.2022, 18:35
3075
VALİ'DEN İTİRAF GİBİ CEVAP
banner131
banner36

Geçtiğimiz günlerde Şirinevler Mahallesinde, KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesinin bitişiğindeki eski idman sahasında yapılan gençlik konseri büyük tepki çekmişti.

Öğle saatlerinde başlayıp, gecenin geç saatlerine kadar son derece yüksek sesin oluşturduğu konser Şirinevler Mahalle sakinleri ve hastanede yatanlar tarafından adeta ıstırap haline gelmişti.

Valilik izni ile meskun mahal içinde yapılan bu rezalet ile ilgili Vali Fuat Gürel bu gün gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında açıklama yapmak zorunda kaldı.

Karabük Valisi Fuat Gürel’in itiraf gibi cevabı ise daha düşündürücüydü.

Vali Gürel, yaşanan rahatsızlıklar ile ilgili tek kelime ile “gözden kaçtı” dedi.

Yer seçimi ile ilgili tam bir rezalet olarak tanımlanan söz konusu konser ile ilgili İşte Vali Gürel’in cevabı;
"Arkadaşlar orası konser yapılacak bir yer değil. Bunun farkındayız ama, bir şekilde orada konser yapıldı. Orası zaten İl Sağlık Müdürlüğüne tahsis edilen bir yer. Ancak biz orayı Karabük spor geçmişten kullandığı için onun uhdesindeydi ama bundan sonra orada konser falan olmayacak. Bir sefer yapıldı ama... Tabii ki gençlerimizin eğlenmesi gerekiyor başka yerler planlanması gerekiyor, bizim için doğrusu gözden kaçan bir durum ama bundan sonraki süreçte tabii ki orada konser olmayacak, başka alanlarda, başka yerlerde gençlerimizin eğlenmesi için uygun alanlarımız tabiiki var. Bundan sonra ona bakılacak ama orası dediğim gibi Karabük spora tahsis edilen geçmişten beri onların kullanımında olan bir yer ama hastane yapılmasıyla alakalı Sağlık Müdürlüğümüze tahsis edilen bir yer onu da önümüzdeki süreçte takibini yapacağız."

Yorumlar (4)
Karabük 1 ay önce
Yer seçiminde hara yok. Safranbolu olsa herkes beğenildi. Kirankoyde evler,gastahsne yokmu? Bir ay festival boyunca müzik çalıyor.
Karabukte hicbirsey yapılmasını? Nerkezde insanlar stres küpü oldu.
Kema 1 ay önce
Karabük meydanı yokmuy du işini bilen işinin uzmanı olan gözden kaçırmaz ğózden kaçırmayanlar o kararları vermeli
AYHAN 1 ay önce
her alanda her yerde....hükümet zora sokulmaya çalışılıyor.Bu organizasyon pardo rezaleti kim düzenlemişse iyi incelenmeli.kelimenin anlamıyla tam bir rezalet.
Insan 1 ay önce
Suyu taşıyanlar maalesef bitmiş durumda. Testiyi kıranlar ise el üstünde. Ortadoğunun kaderi bu.
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74