ŞOFÖR ESNAFI KONTAK KAPATMA EYLEMİ YAPTI

Karabük'te Şoför Esnafı "Kontak Kapama" Eylemi yaptı

Manşet 20.06.2022, 15:48 21.06.2022, 09:20
4858
ŞOFÖR ESNAFI KONTAK KAPATMA EYLEMİ YAPTI
banner131
banner36

Akaryakıt zamlarından bunaldıklarını ve beklentilerinin yeterince karşılanmadığını söyleyen Karabük Halk Otobüsleri esnafı 'Kontak Kapatma’ eyleminde bulundu.

Menderes ile Fevzi Fırat Caddesinin birleştiği, Karabük Belediye binasına yakın konumdaki mevkide şoför esnafının kontak kapatmasıyla trafik bir anda kilitlendi. Yoğunlaşan trafiğin açılması için Trafik Polisleri ile şoför esnafı karşı karşıya kaldı. Eylemlerinin uyarı niteliğinde bir hak arayışı olduğunu dile getiren şoförler, bir süre araçlarını kaldırma konusunda direndiler. Kimi vatandaşlar şoförlerin eylemine alkışlarla destek verirken, kimisi de işi olduğunu belirterek tepki gösterdi. Görevli Trafik Polisi memurlarının ve vatandaşların yoğun ikna çabalarının ardından şoför esnafı, otobüs, minibüs ve özel araçlarıyla sürekli kornaya basarak sesli protesto eşliğinde araçlarını hareket ettirerek eylemlerini sonlandırdılar.

'Kontak Kapatma’ eyleminin sona ermesinin ardından trafik normal seyrine döndü.

Yorumlar (6)
Mehmet 2 hafta önce
Her lafa atlayan iktidar partisi il başkanı nerde acaba. Kendi işleri tıkırında vatandaş fokur dokur kayniyor.
Ali cantez 2 hafta önce
Durmak yok yola devam
Sosyal Belediyecilik 2 hafta önce
Taşıma ücretlerine zam yapılsın ve aradaki fark vatandaş adına belediye tarafından ödensin böylece kimse mağduriyet yaşamamış olur.
kızıl elma 2 hafta önce
Belediye neden versin. Zamları belediye mi yapıyor mazot elektrik doğalgaz almış aşını gidiyor.indirimi yanlış yerde arıyoruz
Cavit 2 hafta önce
Bunu rafet duymasın suya zam yapar
SAFRANBOLU 2 hafta önce
Korkudan millet doğru dürüst eylem protesto bile yapamıyor yapsa yaka paça götürüyorlar...
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74