SAFRANBOLU SGK KENDİ BİNASINA KAVUŞUYOR

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ile Cumhur Ünal Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezi binasının ihalesinin yapıldığını ve yüklenici firmanın belirlendiğini açıkladılar.

Manşet 04.02.2021, 17:40
2750
SAFRANBOLU SGK KENDİ BİNASINA KAVUŞUYOR
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ile Cumhur Ünal Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezi binasının ihalesinin yapıldığını ve yüklenici firmanın belirlendiğini belirterek, konuyla ilgili yazısı bir basın açıklaması yaptılar.

Milletvekilleri Güneş ve Ünal yazılı açıklamalarında şu ifadelere yer verdiler;

"Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezi 23.11.2009 tarihinden itibaren, Mülkiyeti Özel şahsa ait olan 5 katlı bir Apartman altında kira bedeli karşılında hizmet vermekte olup, halen aynı yerde Safranbolu ve Eflani İlçelerimize yönelik hizmetini sürdürmektedir.

Bahsedilen durum ve Kamu hizmetlerinde vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmak ve hizmete ulaşım süresini daha da verimli hale getirmek için Safranbolu ilçemize yeni tam donanımlı Sosyal Güvenlik Hizmet Binası yapılabilmesi noktasında gerekli girişimler sonuç vermiş ve 2020-2021 yılı yatırım planına alınarak, 25/11/2020 tarihinde İnşaat Emlak Daire Başkanlığı tarafından İhaleye çıkılmış ve yüklenici firma belirlenmiştir.

Emek Mahallesi, Safranbolu’da yapılacak olan Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezi Hizmet Binası, Bodrum + Zemin + 1 Kat olmak üzere toplam 813,66 m² kapalı kullanım alanına sahip olacak, 270 gün içinde bitirilerek 30/10/2021 tarihinde kuruma teslim edilecektir. 

Toplamda 1.978.000,00 TL maliyet bedeli olan bu önemli yatırımın ilçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK başta olmak üzere bakanlık yetkililerine, SGK başkanlığı yetkililerine geçmişten bugüne emek veren arkadaşlarımıza ve SGK il müdürümüz İsmail Yıldırım beye teşekkür ediyor, tekrar ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz."
 

Yorumlar (10)
Boz 6 ay önce
Onlar konuşur, AK PARTİ YAPAR
Lami 6 ay önce
Helal olsun ak partinin vekillere
Buğra 6 ay önce
tebrikler ak parti
Fikret ARSLAN 6 ay önce
Keşke SGK yapılana kadar bi hastane daha eklense
vatandaş 6 ay önce
Karabük belediyeside keşke AK Parti olsaydı, karabük gelişirdi.
Ziya 6 ay önce
Cumhur Ünal ve Niyazi Güneşe teşekkürler
Musa 6 ay önce
Karabüküm ak parti ile gelişiyor
serdar 6 ay önce
Sgk binasına sevinir olduk, vatandaşında acil ihtiyacı vardı buna çok sağolun.
Mahmut 6 ay önce
Ne bina meraklisi adamlarsiniz. Sgk primleri ödenecek seviyede değil. Bunlarla ilgili bir çalışmanız var mı? Yoksa ihale açıp bina yapmayı hizmet vermek sanmaya devam mı?
adsız 6 ay önce
tamam yapılan bina hizmet güzel ama istihtam olacak yatırımlarda yapılsa
19
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74