REKTÖR'E ÇİRKİN İDDİALAR

650 Bin takipçisi olan Ankara Kuşu adlı twitter hesabı, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile ilgili çirkin ve ağır ithamlar içeren paylaşımlar yapıyor.

banner108
Manşet 30.10.2021, 16:59 30.10.2021, 17:05
8992
REKTÖR'E ÇİRKİN İDDİALAR
banner36

Uzun yıllardır yayın yapan ve 650 Bine yakın takipçisi olan Ankara Kuşu takma isimli Twitter hesabı Karabük Üniversitesi Rektör’ü Prof. Dr. Refik Polat ile ilgili bir süredir çok ağır ve çirkin iddialar içeren paylaşımlarda bulunuyor.

Rektör Polat’ın birden fazla makam odası yaptırdığı, makam odalarına banyolar koydurduğu, sekreterlerine öğretim görevlisi kadroları aldığı gibi iddialarda bulunan Twitter habercisi Ankara Kuşu, çirkin ve ağır ithamlarını sürdürüyor.

Eşini aldatıp, darp ettiğine kadar çirkin iddialar içeren paylaşımları karşısında Rektör Polat’ın, sabırla sessizliğini koruduğu da dikkatleri çekiyor.

Yorumlar (8)
Muzi 1 ay önce
sabırla sessizliğini koruduğu mu, yoksa suçlu olduğu için ses çıkaramadığı mı?
Hamaset Kovar 1 ay önce
Gazeteci şüpheyle yaklaşıp acaba sorusunu sorar, akabinde araştırır. Çok çirkin kaka iddialarda bulunmuş diye haber olmaz. Doğru olma ihtimali olamaz mı? Alaah kimseye yanlışın avukatlığını yaptırmasın
Selim 1 ay önce
Yazılı ve görsel yerel basın, bu iddialari arastirip kamuoyunu aydinlatmalidir.
Ali 1 ay önce
Sakin bu isleri yapmış olmasin
Durmus yilmaz 1 ay önce
Yazik karabuk'un sahibi yok tambi rezillik.
Ya doğruysa 1 ay önce
Sizce ateş olmayan yerden duman çıkar mı? Bu ve buna benzer konular sağlıkta da var. Atamalar yakınlıklara göre yapılıyor.
Karabüklü 1 ay önce
Çamur at izi kalsın
SELİM 1 ay önce
bunlarla ilgili açıklanacak ne var ki rektör açıklasın...... bunlar normal şeyler herhalde
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74