ÖZ ÇELİK İŞ SENDİKASI'NDAN SİYASİ PARTİLERE İADEYİ ZİYARET

banner108
Manşet 18.11.2021, 18:49
349
ÖZ ÇELİK İŞ SENDİKASI'NDAN SİYASİ PARTİLERE İADEYİ ZİYARET
banner36

ÖZÇELİK İŞ SENDİKASI MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, İsa Aydın ve Ali Gürcan Barlas kendilerine yapılan ziyaretler kapsamında iadeyi ziyaretlere siyasi partilerden başladılar.

İlk Ziyaretlerini Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Teşkilatına yapan Sendika Şube Başkanı ve Yönetimini, MHP Karabük İl Başkan Vekili Cenk Gedikoğlu, Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti yöneticileri karşıladı.

MHP İl Başkan Vekili Cenk Gedikoğlu, Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetiminin bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve “Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Sayın Kenan Yılmaz başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yapmış olduğu seçimde de kongreye giderek, kongrede de genel durumu görerek, kendisinin gönüllere girdiğini gördük. Çok güzel bir süreç oldu, bundan sonra da inşallah Kardemir’deki bütün çalışanlara eşit düzeyde yoldaşlık yapacağından eminiz.” Dedi.

Şube Başkanı Kenan Yılmaz ise “MHP İl Başkan Yardımcısı Cenk Bey’e ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah hepimizin ortak derdi olan Karabük’e hayırlı işler yapmak nasip olur. Bu güzel karşılama için tekrar teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

CHP İL TEŞKİLATINI ZİYARET

Sendika Şube yönetimi ardından ikinci ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Teşkilatına yaptı.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’ı ile ekibini CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ile Merkez İlçe Başkanı Musatafa Erten ve yönetim kurulu üyeleri parti binasında karşıladı.

İadeyi ziyaretten memnun kaldıklarını ifade eden CHP İl Başkanı Çakır “Bizim üzerimize ne düşerse her zaman yanınızdayız. İnşallah başarılı olursunuz. Siz başarılı olursanız, Kardemir’deki bütün emekçiler başarılı olur. Son zamanda üzülerek takip ediyoruz, özel sektörde iş kazalarımız oluyor. Bundan sonra Karabük’teki her yerde örgütlenmenizi ümit ediyorum. Size başarılar diliyor, ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır’a nazik karşılamalarından dolayı teşekkür eden Şube Başkanı Kenan Yılmaz’da “Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesi olarak iadeyi ziyaretler kapsamında CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve yönetim kurulunu ziyaret ettik. Seçim öncesi de işçinin hür iradesine saygı duyan tavrından dolayı kendisine ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.” dedi.

İYİ PARTİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’ın siyasi partilere iadeyi ziyaretinin son durağı İYİ Parti Karabük İl Teşkilatı oldu.

Kenan Yılmaz ve ekibini İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin parti binasında bizzat karşıladı ve bir süre sohbet ettiler.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Erol Serin konuşmasında “Özçelik İş Sendikası bizim için çok çok önemlidir. Karabük’ün sosyal ekonomik yapısında geçmişten beri çok büyük katkısı olan bu sendikanın geçmişte mensubu olmaktan da gurur duyuyorum. Tabi STK’lar son zamanlarda eski etkinliğini kaybetti ama sizin kongrenizle beraber görüldü ki sendikamızda sizlerle beraber işçi arkadaşlarımızın mutlu huzurlu olacağına inanıyoruz. İyi Parti olarak hiçbir zaman devletin müessesesinin yok olmasını arzu etmeyiz. Ama çalışanın hakkının verilmesi için müessesenin de ayakta kalması lazım. Sizlerin bu bilinçte olduğunuza inanıyoruz ve güveniyoruz.” İfadelerini kullandı. 

Şube Başkanı Kenan Yılmaz ise “Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şubesi olarak iadeyi ziyaretler kapsamında İyi Parti’deyiz. Böyle güzel bir karşılama için İyi Parti İl Başkanımız Erol Bey’e ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Yorumlar (0)
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74