KÖY YOLLARININ ASFALT SEZONU BAŞLADI

Karabük'te 2021 yılı asfalt sezonu başladı.

Manşet 10.08.2021, 10:30 10.08.2021, 15:32
1067
KÖY YOLLARININ ASFALT SEZONU BAŞLADI
banner131
banner36

Karabük'te 2021 yılı asfalt sezonu başladı.

Safranbolu Yukarı Çiftlik köyü yolunda Vali Fuat Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile il protokolünün katılımıyla tören düzenlendi.

İl Özel İdaresi, altyapısı ve yolu hazır olan köylerde sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Vali Gürel ve milletvekilleri, 2,5 kilometrelik Safranbolu Yukarı Çiftlik köy yolunda devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

Çalışmalar hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun'dan bilgiler alan Gürel ve milletvekilleri, görevli personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Gürel, burada yaptığı açıklamada, her sene 100 kilometre sıcak asfalt hedeflerinin olduğunu ve hedefin gerçekleştiğini söyledi.

Bu sene de yaklaşık 100 kilometrelik asfaltı Karabük'e kazandıracaklarını belirten Gürel, "Şehirde hangi hizmetler varsa köylerimizde de bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bunun için milletvekillerimizle birlikte ilgili bakanlıklarımızdan kaynaklar sağlıyoruz, İl Özel İdaremizin imkanlarını artırmaya çalışıyoruz." dedi.

Asfalt sezonu açılışına Vali Gürel ve milletvekillerinin yanı sıra İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, kurum müdürleri, il genel meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Yukarı Çiftlik köyü sakinleri katıldı.

Yorumlar (5)
mahmut tunç 1 yıl önce
yakın köylerin zaten soğuk asfalt olan yollarını sıcak asfalt yapan vekillerim, şu Eflani'nin köy yollarına bi el atıverin bi zahmet, Örneğin Halkevli köyü, yerleşim çok ama yol yok, köye gelip ilgilenende yok, toz toprak içinde bi hayat yaşıyoruz. Muhtarımız zaten kendi hayvancılık işleriyle meşgul olduğundan köyüyle ilgilenemiyor malesef,,,
Ng 1 yıl önce
Boyali dan Şamlar Ovacik yolu,Gecen sene yapilmadi umarim bu sene yapilir.Ha gayret.
Umut 1 yıl önce
200 evlerin, esentepenin 5000 evlerin yolları berbat durumda. Biraz da şehre bakın. Yollar tarla gibi.
Çetin KAYNAR 1 yıl önce
Karabük aydınlık evler organize sanayi arasındaki yol birgün kazaya neden olacak o yolun bir kısmı il özel idareye bur kısmı da belediyeye ait ama yol.Burdan organizeye cezaevine polis okuluna aladağa gidiliyor yol yapımı ne zaman yapılır.Civar köylerde yaşayan vatandaşlar ve köy muhtarları yollarından çok memnun anlaşılan servis şoförleri daha da memnun ki hiç bir girişimleri yok memnunsanız sorun yok tebrikler size
Yeniceli 1 yıl önce
Yenice hisar köyüne bi uğrarsanız sevinirim.bildim bileli yollar aynı ama seçim yaklastimi hemen geliyorsunuz hee bide Yenice ye doğalgaz gelecekti aradan 2.5 sene geçti cumhur Ünal buraya geldiğin zaman atıp tutmasını biliyordun noldu 2023 seçimlerinde inşAllah yeniceye doğalgaz gelecek dersiniz
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74