KARDEMİR A.Ş. BAŞKANI ALPARSLAN BAYRAKTAR'DAN ZİYARETLER

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı, KARDEMİR A.Ş Başkanı Alparslan Bayraktar, Vali Gürel ile Belediye Başkanı Vergili'yi makamında ziyaret etti.

Manşet 16.11.2020, 16:14 16.11.2020, 20:15
3290
KARDEMİR A.Ş. BAŞKANI ALPARSLAN BAYRAKTAR'DAN ZİYARETLER
banner36

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı, KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar ile birlikte yeni göreve gelen yönetim kurulu üyelerinin tamamı, bugün sabah saatlerinden itibaren fabrikada kısım müdürlerinden brifing aldılar ve yönetim kurulu toplantısı düzenlediler.

KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar, daha sonra Karabük Valisi Fuat Gürel ile Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamlarında ziyaret etti.

Karabük Valiliği ziyaretinde Vali Fuat Gürel, Bayraktar'a KARDEMİR A.Ş'deki yeni görevinde başarlılar diledi. Karabük ve KARDEMİR ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde geçen ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.

Bayraktar'ın, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamında yaptığı ziyaretde ise KARDEMİR'in çevre yatırımları sohbet gündemine alındı.Vergili "Sayın Bayraktar'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz. Kendisine başarılar diledik. KARDEMİR'in, Karabük için önemine vurgu yaptık ve çevre yatırımlarının devam etmesi dileklerinde bulunduk. Kendileri ile çevre yatırımları ile ilgili geniş görüşmelerimizde önümüzdeki günlerde olacaktır." diye konuştu.  

 

Yorumlar (2)
Harun karadaş 1 yıl önce
Yakında yine eski yönetim gibi dayan eş dost akrabayı KARABÜKLÜ gezsin aylak aylak
Oktay 1 yıl önce
Hem bakan yardımcısı hem kardemir başkanı. Süper insan olmalı beyefendi. Yoksa kardemir mi bildiğimiz gibi değil. Ya da Yeterli çalışan olmayınca insanlara iki üç dört iş yaptırılıyor. Keşke biraz ışsiz olsa da insanlar bu kadar iş yükü altına sokulmasa.
banner11
banner12
-2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74