KARABÜK'TE ARANAN 5 FETÖ HÜKÜMLÜSÜ YAKALANDI

Karabük'te FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'ne üye olmak suçundan hakkında arama kararı bulunan ve cezaları kesinleşmiş olan 5 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Manşet 09.01.2021, 21:05 09.01.2021, 21:07
4740
KARABÜK'TE ARANAN 5 FETÖ HÜKÜMLÜSÜ YAKALANDI
banner36

Karabük'te FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'ne üye olmak suçundan hakkında arama kararı bulunan ve cezaları kesinleşmiş 5 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; Karabük İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'ne üye olma suçundan hakkında yakalama kararı bulunan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

İstihbarat Şube Müdürlüğü, TEM Şube Müdürlüğü ve Safranbolu TEM Büro Amirliği ortaklığında koordineli olarak yapılan çalışmalar sonucunda, örgüte üye olmak suçundan 6 yıl 10 ay 15 gün kesinleşmiş cezaları bulunan ve aralarında Safranbolu Belediye Eski Başkanlarından Necdet Aksoy'un kardeşinin de bulunduğu A.A., M.Y.M., M.Ü. ve H.U. ile 5 yıl kesinleşmiş cezası bulunan K.K. isimli şüpheliler düzenlenen eş zamanlı operasyonla yakalandı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından kesinleşmiş cezaları bulunan şüpheliler Karabük cezaevine teslim edildi.

Yorumlar (1)
Hasan Karadeniz 1 yıl önce
Haklarında kesinleşmiş mahkeme kararı bulunan şahısların isimlerinin tam olarak yazılması daha uygun değilmi?
Bildiğim kadarı ile şüpheli olsa isminin reklamasyon yapılması sakıncalı.
Kesinleşmiş hüküm.Mademki bu şahıslar Terör örgütü üyesi ve kesinleşmiş karar var İSİMLERİNİ BİLMEK KAMU OYUNUNDA HAKKIDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
BELKİ KOMŞUMUZ, BELKİ GÜVENDİĞİMİZ BİRİLERİ İDİ...
banner11
banner12
-4
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74