İYİ PARTİ'DEN, ZEKİ ÇAYLI'YA SERT CEVAP

"İYİ Parti İl Başkanı benden randevu istedi vermedim." diyen Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'ya İYİ Parti İl Başkanından sert cevap geldi. "Yalan söylüyor."

Manşet 14.09.2022, 17:49 14.09.2022, 18:18
1633
İYİ PARTİ'DEN, ZEKİ ÇAYLI'YA SERT CEVAP
banner36

İYİ Parti Karabük İl Başkanı Av. Ali Çetin Aygün, MHP’li Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın açıklamalarına sert cevap verdi.

İYİ Parti İl Başkanının kendisinden randevu istediğini ve randevu vermediğini söyleyen Yenice Belediye Başkanı Çaylı’yı, İYİ Parti İl Başkanı yalanladı.

İYİ Parti İl Başkanı Aygün “Biz randevu isteme tarzını bilen insanlarız. Kendisinden ne zaman randevu istemişiz de kabul edilmemiş. Yalan söylüyor. Kaldı ki Yenice Belediyesi de bir kamu kurumu. Kamu kurumunda nasıl siyaseten randevu gözetiyormuş, bakacağız.” Diye konuştu.

Aygün, ayrıca İlçe ziyaretlerinde Kaymakamlık, Belediye ve Emniyet Müdürlükleri gibi kamu kurumlarını da ziyaret ettiklerini belirterek “Yenice ilçesine de gittiğimiz de belediye ziyareti yapalım mı dedik ama Başkanın İstanbul’da olduğunu öğrendik. O kadar. Kendisini ne biz ne de sekreteryamız arayıp hiçbir randevu istemedi.” Dedi.

Zeki Çaylı, Kendi partisi içinde sorunlar yaşıyorsa, İYİ Parti’yi bu sorunlara alet etmesin” diyen  İYİ Parti Karabük İl Başkanı Aygün “Sen bir kamu görevlisisin ve tüm vatandaşlara eşit davranacaksın, sana özür dilemen için 1 hafta süre, sonra Yenice Belediyesi'ne bizzat geleceğim randevu vermede göreyim seni. Babanın çiftliği değil orası, kamu makamı.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Yenice gulu 2 hafta önce
Yenice belediye başkanı tam bir yalan makinasıdır egoist birisidir yalani doğru gibi konuşur hatta ağza alınmayacak şekilde küfürleri çalışan perseneline ediyor bir sorun inceleyin Yenice belediye işçileri makam sahibi insanların özel evlerinde 15-20 çalışmışlardır bazı meclis üyelerinin ahirini ve evinin çevresini temizler saltukovadan saman yüklemeye giderler meşela bugün marongoz bir işçi özel arabası ile belediye başkanın oğlunun olup başka bir devlet memuru üstünde olan kereste atölyesinden yüklenen malzemeleri İstanbula götürmüştür yaşın usta araç plakasi İstanbul nereye gittiği HGS den bellidir bu yazdıklarım dün bugün olan daha niceleri çalışmadan maaş alan Yenice gibi bir yerde bir belediye baskaninin üç tane şoförü olurmu daha önceki başkanların bir şoförü vardi ortalık savmalik seyir terası ile övünüyor tabiki üç dört tane muhasebe persenoli cebini doldurdu Yenice belediye muhasebesi 1000 milyonluk araca biniyor düşünmek lazım şirket büyük şapka düştü kel göründü
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74