İL PROTOKOLÜNDEN BAKAN KURUM'A ZİYARET

Karabük İl Protokolünden Bakan Kurum'a Ziyaret

Manşet 03.08.2022, 15:31 03.08.2022, 15:47
1181
İL PROTOKOLÜNDEN BAKAN KURUM'A ZİYARET
banner131
banner36

Ankara çıkarması yapan il protokolü Bakan Kurum'u makamında ziyaret etti.

Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Vali Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz oluşan il protokolü, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'u makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretle ilgili yapılan bilgilendirmede, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Karabük'te yapımı devam eden ve planlanan projeler ile Millet Bahçesi projesi hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmelerde bulunulduğu açıklandı.

Yorumlar (6)
Ali Cantez 1 hafta önce
ÇOK GÖRDÜK YAPTIĞINIZ ÇIKARTMALARI...ELİ DOLU OLARAK DNDÜĞÜNÜZ OLMAMIŞTIR...NEYSE ANGARA HAVASI ALDINIZ
VATANDAŞ 1 hafta önce
GİDİYOR GİTMEKTE OLAN, GELİYOR GELMEKTE OLAN. ALLAH'IN İZNİ İLE.
Adem 1 hafta önce
Sayın vergili bu kastamonu kavşağına kesintisiz ulaşım adı altinda yapacağınız battı çıktılı projeyi yaoacaginiza karayollari genel mudurlugu uhtesindeki yola karabuk halkının parasını harcamanıza anlam veremiyorum.. yesilmahallede dogru durust asfalt yok asfaltta katran kalmamis heryer tirtikli tas olmus asfaltin yolunup yenilenmesi gerekiyor.hiç-bir caddenizde yol ayraç çizgisi yok kaldırım lar bordürler boyalı değil bunları yol yaya emniyeti için çiziniz kazaya sebeb veriyorsunuz...yumurta ağzına gelmiş seçimler yaklaşmış yok kardemir kavsagiymis yok baliklar kayasi kastamonu kavsagiymis yok millet bahçesiymiş aklınıza geliyor bu millet size bu ,zamana kadar nerdeydiniz diye sormaz mı?cevre yolu olmayan tek il karabuk..barrin karabuk arasindaki yolu bitiremeyen ahmetustaya açılması gereken tüneli açmayan bir iktidar.. 3 kasimb2002 bu tarafa bu kardemir kavşağı, kastamonu kavşağı., geçen vali beyin oğlunun kaza yaptığı bulak kavsagı, hepsinin bitmesi gerekiyordu.. kastamonu sinop tarafından gelen araçları ankara istanbul yoluna bağlayan ÇEVRE yolları bitirilmeliydi..yine zonguldak ve yenice tarafından gelen araçları yada o yine giden tomruk yüklü kamyonları karabuk şehir içinden uzaklaştıracak karabuk organize sanayi içinden bir Çevre Yolu acil yapılmalıydı.. karabuk iline bir HAVALIMANI acil yapilmaliydi.. karabuk merkeze 1 adet devlet hastanesi acil yapılmalıydı...ama bunlar hep ötelendi..karabuk oyları hep cantada keklik goruldu AKP tarafından.. olan karabuk e oldu...
Cibin 1 hafta önce
Sırf malum işadamınin benzinlikleri zarar etmesin diye yıllar önce bu çevre yolu projesi rafa kaldırıldı. Şimdi millete hizmet adı altında zulüm ediyorlar. Sayın vergisi bırakın milletvekilliğini tekrar belediye başkanı olma şansı sıfır
Çevreci 1 hafta önce
Böyle bir Karabük ile ilişkili bakan varken tüm eski mahalleleri yenilenmesi gerekirdi. Fakat bunda bile geri kalınıyor belediye geliri en çok emlak ayağına sıkıyor resmen.
Vatandaş 1 hafta önce
Başlama ve Bitiş tarihi verin, sözde ihalesi haziranda yapılır denilmişti
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74