ELİF KÖSE'YE SİYASİ KOMPLO MU?

Memleket Partisi Safranbolu İlçe Başkanının “Safranbolu Belediyesi artık cenazemizi bile kaldırmıyor” şeklindeki açıklamasının doğru olmadığı ortaya çıktı.

Manşet 28.04.2022, 17:53 28.04.2022, 18:11
2602
ELİF KÖSE'YE SİYASİ KOMPLO MU?
banner36

Genel Başkanlığını Muharrem İnce’nin yaptığı Memleket Partisi’nin Safranbolu İlçe Başkanı Hakan Terziahmetoğlu’nun dün basın ile paylaştığı “Safranbolu Belediyesi artık cenazemizi bile kaldırmıyor” açıklaması çok tartışılmıştı.

2018 Genel seçimlerinde CHP Karabük Milletvekili seçilen Dr. Hüseyin Avni Aksoy’da partisinden istifa ederek Muharrem İnce ile birlikte Memleket Partisini kurmuşlar ve Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmişti.

Muharrem Ünsal’ın il başkanlığını yaptığı Memleket Partisi’nin whatsApp basın grubundan Safranbolu İlçe Başkanı Hakan Terziahmetoğlu, dün bir basın açıklaması yayınlamıştı. Safranbolu Eski Belediye Başkanlarından olan rahmetli amcası Mehmet Ali Terziahmetoğlu’nun eşi Servin Treziahmetoğlu'nun tedavi gördüğü Karabük E.A. Hastanesinde rahmetli olduğu ve Safranbolu’da cenaze namazı ile yine Safranbolu mezarlığına defin işlemi için Safranbolu Belediyesinin cenaze aracı vermediğini, Karabük Belediyesinden cenaze aracı alındığını iddia etmişti.

Memlekete Partisi Safranbolu İlçe Başkanı Hakan Terziahmetoğlu’nun iddiasını Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse kesinlikle reddetmiş ve asla böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını net bir dille ifade etmişti.

BU KADARINA DA AYIP DENİR?

“Safranbolu Belediyesi artık cenazemizi bile kaldırmıyor” diyen Hakan Terziahmetoğlu, doğru söylemediği ortaya çıktı.

Amcasının eşi, yani yengesinin cenaze işlemleri ile ilgili Karabük E.A. Hastanesinde yıkama ve kefenleme yapıldığı ve ardından da Karabük Belediyesinden cenaze aracı istendiği öğrenildi.

Memleket Partisi İlçe Başkanı Hakan Terziahmetoğlu’nun kendi cenazesi üzerinden, gerçek dışı siyasi polemik yapması ise son derece yadırgandı.

Cenaze günü Terziahmetoğlu ailesinin Safranbolu Belediyesinden hazır mezar yeri istendiği ve isteğin yerine getirildiği, cenaze aracının telefon edildiği anda istenilen yere gönderileceği belirtildiği halde Hakan Terziahmetoğlu’nun “Safranbolu Belediyesi artık cenazemizi bile kaldırmıyor” açıklamasının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

BU SİYASİ KURGUNUN ARKASINDA KİM VAR?

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi adeta yerden yere vururcasına yapılan gerçek dışı bu açıklama, sırf Başkan Köse’yi yıpratmak amacıyla mı yapıldı?

Elif Köse’ye Safranboluların tepkisini kazandırmak amacıyla böyle bir şey yapıldıysa, bu siyasi kurgunun arkasında Köse’den hiç haz etmeyen ve parti değiştiren Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’da var mı?

Elif Köse, kendisine yapıldığı düşünülen bu siyasi komplo ile ilgili bir açıklama yapacak mı?

Yorumlar (10)
Mavi Ates 3 hafta önce
Akpsi bi yandan mhpsi bi yandan mpsi bi yandan topunuz gelin ELİF BAŞKAN SAFRANBOLU'nun ANNESİ
hakan 3 hafta önce
ALLAH razı olsun topuklu efe'den. iyi ki rey'imizi vermişiz.
Osman Taşkın 3 hafta önce
Vay arkadaş seçilen fotoğraflara bakarsak Elif Köse'nin en iyi fotoğrafı ve diğerlerinin en kötü fotoğrafları.. Taraflı gazetecilik hamleleri
Cavit 3 hafta önce
Podyumdaki mankenlerin haberi değil bu, siyasetcinin sözü önemlidir tipi önemli değildir.Elif köseye bir yerden çamur atacaz diye iyice saçmalıyorsunuz.
ERHAN 3 hafta önce
siz de elif kösenin iyi tanıtımını reklamını yapıyorsunuz bu arada.
gvn 3 hafta önce
tipleri kest herkes rant için bir siyasal partini altına girmiş
Sebahattin ozarslan 3 hafta önce
Elif hanim yanlis yapmaz asla o vekil yanlis senden vekil olmaz eregliden takip ediyorum baskanla gurur duyuyorum aslen karabuk kamiskoyundenim iyi bir ulkucuyum gurur duyuyorum
gürsel atay 3 hafta önce
çamur at izi kalsın hesabı yapmamak lazım Allah ( c.c )için konuşmak lazım doğru konuşmak lazım bu tür konular üzerinden siyaset yapılmaz ayıptır günahtır.
Selim Gültay 3 hafta önce
Bu olayın olma olasılığını hiç düşünmedim. Zeki Hocayı ve o gün orada nöbetçi olan şoför Terke’li Adem’i yakınen tanırım. İkisi de dünya tatlısı çocuklardır . Büyük olasılıkla iletişimde bir aksaklık yaşanmıştır diye düşünüyorum .
İsimsiz 3 hafta önce
Muharen ince secimde elif baskana çalişiyor gibi görünüp kendisi icin calismış doktor gör bakalim bir daha secilebiliyormusun safranboludan donek
banner11
banner12
27
açık
banner125
banner18
banner74