CHP’NİN AFİŞİ BİR SAAT ASILI KALABİLDİ

CHP Karabük İl Başkanlığına asılan "128 Milyar Dolar Nerede?" yazılı afiş bir saat içinde polis tarafından kaldırıldı.

banner108
Manşet 14.04.2021, 16:19 14.04.2021, 16:28
3944
CHP’NİN AFİŞİ BİR SAAT ASILI KALABİLDİ
banner36

CHP Genel Merkezi kararıyla ülke genelinde partinin il ve ilçe teşkilatları “128 Milyar Dolar Nerede?” yazılı afişleri billboardlara veya parti binalarına asmaya başlamışlardı.

Hemen hemen tüm illerde ya savcılık, yada mülki idare amirlerin kararıyla kaldırtılan afiş furyasına, CHP’nin Karabük İl Başkanlığı da katıldı.

Bugün öğle saatlerinde CHP Karabük İl Başkanlığı binasının balkonundan asılan afiş, bir-iki saat içinde gelen Emniyet güçleri tarafından kaldırıldı.

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, polisler afişi valiliğin yazılı emri ile kaldırırken açıklama yaptı. Demokratik ifade özgürlüğüne müdahale edildiğini savunan CHP İl Başkanı Çakır “Bizim Anayasal haklarımız, ifade özgürlüğümüz engellenmeye çalışılıyor. Siyaset yapma özgürlüğümüz engellenmeye çalışılıyor. Bize göre suç işleniyor. ‘128 milyar dolar nerede?’ diye sormak suç mu? Cumhurbaşkanlığına hakaret içere en küçük bir ibare yok. Demokrasi adına kara bir gün. Bu ve bunun gibi halkımızı yakından ilgilendiren her şeyi soracağız, sorgulayacağız.” Şeklinde ifadelerde bulundu.

İl Başkanının açıklamasından hemen sonra Polis parti binasının balkonunda asılı olan afişi toplayarak aldı.

Yorumlar (14)
Selim 8 ay önce
Daha Safranbolu gibi küçük bir belediyeyi yönetemeyenler ,ülkeyi yönetmeye talip. Belediye meclis üyelerini seçemediniz. Bu ayıp size yeter.
Lale 8 ay önce
SGK nın battığı yıllarda paralar nerede diye sordunuz muydu ?
tarafsız bakış 8 ay önce
Lale hanım o kadar yanlış düşünüyorsunuz ki anlatamam eğer o zaman ssk batırıldığında da birileri sesini çıkarmadı diye bir şey yok. O günde birileri sesini yükseltti duyuramadı. Üstü kapatıldı diye bugün de kapatılmasın. 85 milyon vatandaşa bölsen 12 bin lira para yapar. lütfen her vatandaşın bunu sorması sorgulaması lazım ben partili değilim .eskiler yolsuzluk yaptıklarında keşke o zaman da sorgulasaydı. bugünde yapanları veya gelecekte yapacak olanları cesaretlendirmesin.
Deniz 8 ay önce
CHP yi marjinal sol örgütçülerin tekeline bırakanlar Türkiye yi yönetemezler.ben akp nin yerinde olsam,ATATÜRK DİYEMEYENLER HANGİ PARTİNİN İSTANBUL İL BAŞKANİ ? diye pankart asardım !!
Alpdoğan 8 ay önce
Yalandaroğlunun yalan üretme partisi oldu bu chp.Kendileri muhalefette iken bile otel odalarında imf ile görüşürler.Hasbelkader bir iktidar olsalar ne 128 milyar dolarlar hortumlayıp gene ülkeyi imf kapılarında dilendirecekler.İbb de bütçe tasarruf yapılarak hiç bir şeye zam yapmadan fazla verecek,yatırımlar yapacaz diye geldiler.Fakat ne yatırım var ne vaadler yerine geliyor.Birde fırsat buldukça dışarılardan borç dileniyorlar,zam yapmakta cabası.Halk tv ye haber yapsın diye para veriyorlar,başka bir belediye ise yandaş bir gazeteciye ders verdiriyor saati 13 000 tl.den.Hatta 2015 de açılışı yapılan icraatlere bile çöküyorlar bu karton kahramanlar.Bu chp ye inanıp oy verenler bunlar iktidar olsalar şu günleri mumla ararsınız.
KARABÜKLÜ 8 ay önce
2002'de iktidar merkez bankasını devraldığında merkez bankasının bürüt döviz rezervi 19 milyar dolar , İMF'YE BORCU İSE YAKLAŞIK 20 MİLYAR DOLARDI , şimdi bürüt rezerv 95 milyar dolar İMF'YE BORÇ İSE YOKKKKKK.... Neyin kafasını yaşıyonuz..
Gerçek Karabük'lü 8 ay önce
Neyin rezervinden bahsediyorsun? Utanmasaniz yine IBAN numarasıyla para dileneceksiniz.
Ali Cantez 8 ay önce
Yorumları okuyunca şasırmadan duramiyorum. 128 milyar dolar eger kayip degilse sorun yok..ama kayipsa yani izah edilemiyorsa... sorumlusu kim.. bu rakam lale hanfendinin iddia ettigi sgk bataginin kat be kat üstünde bir rakamdir. Yalandar degil kilicdaroglu... ben yerinde onun olsam birakirdim muhalefeti... israr etmemeli.. sürsun sahaya Imamoglunu... gör fethi...
Ali Cantez 8 ay önce
Valla bende değil....
Mert 8 ay önce
Siz işinize gelmeyen her durumda bizi susturabilirsiniz ama aklı yerinde kör olmayan cahil olmayan genç nesil olarak sormaya devam edeceğiz 128 MİLYAR DOLAR NEREDE??
ahmet 8 ay önce
Cahil Halkın Partisi cehape tam bir yalan makinası.At yalanı .....m inananı.Siz hiç bir icraat yapmadan ibb de kaybolan 120 milyarın hesabını verin.En son icraatiniz 8 tl lik kumanyaya 29 tl ödemek mesela.
hüseyin 8 ay önce
At yalanı ,yalan ne kadar büyük olursa inanan bir kitle var.Ak parti öncesi ne 128 milyar dolar götürdü bu chp taifesi,şimdi herkesi de kendileri gibi zannediyorlar.İcraatin başına gelseler yapacaklarının ilk örneği ibb de.En son icraati ibb nin,8 5 tl.lik iftariye yi 29 tl den fatura etmek.Asıl cevap bekleyen soru 2 yılda hiç icraat yapmadan hortumlanan ibb nin 120 milyar tl si nerede?Eko kendisini alkışlayan yapraklara mı dağıttı?
Mert ol 8 ay önce
İlhan kesici nerede olduğunu söylüyor. Çomarlik yapacağına biraz oku biraz takip et.
Gerçek Karabük'lü 8 ay önce
Müge Anlı'ya çıkın, o herşeyi buluyor....
banner11
10
açık
banner17
banner18
banner39
banner74