CHP VE İYİ PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLARINDAN ORTAK AÇIKLAMA

CHP ve İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanları, Belediye Başkanı Elif Köse'yi hedef alan bildiri dağıtılması ile ilgili ortak bir basın açıklaması yaptılar.

Manşet 07.01.2022, 16:20 07.01.2022, 17:53
1732
CHP VE İYİ PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLARINDAN ORTAK AÇIKLAMA
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanları ortak basın açıklaması yaptılar.

CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ile İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan'ın imzasıyla yapılan ortak basın açıklamasında, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi hedef alan bildir dağıtılması konu alındı.

CHP, İYİ Parti açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

"Perşembe günü sabaha karşı kimliği henüz tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından Millet İttifakı Safranbolu Belediye Başkanımız sayın Elif Köse’yi hedef gösteren tarzda sokaklara bildiri atılmıştır.

Bu bildiride Safranbolu’ da terörist ağırlamanın hesabını bu halka kim verecek?” ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif KÖSE terörist Haldun AÇIKSÖZLÜ’ ye ne kadar para verdin?” yazıları yer alıyordu.

Safranbolu UNESCO‘nun dünya miras listesinde yer alan kültür ve turizm kentidir. İlçemizde herkes herkesi tanır, kimin kimle oturduğunu, siyasi görüşünü ve düşüncesini bilir. Safranbolu Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse’nin de Milliyetçiliğini sorgulamak kimsenin haddine değildir. O ki Belediye seçimlerini kazandığımız günün ilk meclis toplantısında Misak-ı Milli Meydanına Millet İttifakı tarafından Türk Cumhuriyeti Devletlerinin Bayraklarının asılması önergesini oylatarak Millet İttifakı Meclis üyelerinin tamamımın oylarıyla bayrakların meydan da dalgalanmasını sağladı, Milliyetçilik naraları atanlar. T.C. tabelaları indirilirken sesi çıkmazken başkanın ilk işi Türkiye Cumhuriyeti tabelasını belediyeye astırmak oldu.

Şer odakları bu tür şeylerle bir şey elde edemeyeceğini artık bilmesi gerekiyor. Belediye başkanımıza atılmaya çalışılan alçakça iftirayı şiddetle kınıyoruz. Vatandaş hizmet bekliyor.  Safranbolu Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde hizmetlerini layıkıyla yapıyor yapmaya da devam edecektir.

Bizler Millet İttifakı paydaşları olarak Safranbolu Belediye Başkanımız sayın Elif Köse’nin ilk günkü heyecanla yanında olduğumuzu bildirirken, bu bildirileri dağıtanların en kısa sürede Emniyet güçleri tarafından tespit edilip gerekli cezayı alacaklarından şüphemiz yoktur.

Millet İttifakı olarak bu olayın çözüme kavuşması için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın, bu iftira sadece belediye başkanımıza değil belediye başkanımıza oy veren her kese atılan bir iftiradır."

Yorumlar (10)
e.y. 3 hafta önce
Bildiriyi dağıtanlar şer odağı karanlık güçler mi olumş?

Bildiri içeriğinde suç teşkil eden bir ifade yer almıyor. Neden içeriğine odaklanmıyorsunuz.

Bildiride yer alan resimde kitap satan kişinin örgüt sempatizanı olduğu, terörist cenazesindeki resmi var?

Buna açıklama yapmaktan kaçınırken suç olsa bile masumiyet karinesini ihlal eder şekilde herhangi birini suçlu gibi göstermek de ayrı bir suç teşkil eder. Bilginize
SÜLEYMAN 3 hafta önce
iyi güzel de bu ip ile chp niye ayrı ayrı parti ki ? birleşsinler..bozacının şahidi şıracı misali.
Cavit 3 hafta önce
31 Mart seçimlerinde büyük bozguna uğrayan ve kuyruğuna basılmış enik gibi ciyaklayan koyun sürüleri şunu iyi bilsin ki ; Elif Köse'nin yanındayız,Elif gibi dimdik ayaktayız.
İNADINA CHP !
Alpdoğan 3 hafta önce
Bir kaç belediye yi hdpkk nında desteğiyle aldık diye havalananlar,bu nasıl büyük bozgun oluyor?Oy oranlarında kim önde?Bu millet 40 yıldır bu ülkeye savaş açan pkk hamisi hdp ye onunda hamisi chp ye sandıkta okkalı bir Osmanlı tokadı daha vuracaktır.İp i saymaya gerek yok chdpkk nın kuyruğuna takılmış çakma milliyetçi, feto projesi bir parti.
Ayse 3 hafta önce
Kitap kütüphaneye gelmeden önce, basılmasına kimler izin vermiş. Mademki yasaklı ise neden izin verilmiş. Biz kimsenin tarafı değiliz ama, Adama sorarlar,böyle bir tezatlık olurmu. Allahım aklımızı Koru Yarabbim.
Coşkun 3 hafta önce
@Cavit "İnadına chp" öyle mi ? Teröristlerle bölücülerle el ele kol kola vatan hainliğinin haddi hududu yok.. sonra da millete koyun davar çomar...! Bir avuç sığır sürüsüsünüz -bağnazsınız-aymazsınız- kalleşsiniz..sizler gibi hainlerle kıyamete kadar kutuplaşacağız
Melikşah 3 hafta önce
Spakulasyonu yapan böyle bir şey e meyil veren Safranbolu belediye sıfır bir hesap sorulacak sa PKK lilari savunan hainlere sorulur herkes haddini bilecek
Melikşah 3 hafta önce
PKK sempatizanları ni çağırmış kitap fuarı açmış birileri tepki göstermiş yok bildiri dagitmislar bırakın kardeşim bu işler i doğru bir tanedir DEVLETİMİZ Selahattin Demirtaş i cezaevine neden atmış terör örgütü PKK ile birlikte yürüdüğü için bu adam daha başkan apo nün heykel ini Dikecez demedimi ben şahsım olarak böyle terör örgütü sempatizanları nin herhangi bir yere çağrılması ni görmek istemem DEVLETİMİZİN askerine polisine savcısı na hakimine öğretmenine kurşun sıkan hain terör örgütlerinin karşısında yim.ayni Duygu ve düşünceleri milletvekillerimizden belediye başkanlarından vali ve kaymakamlar imizdan duymak isterim
Hakkı yener 3 hafta önce
Bu spekülasyonu yaparak şer odaklarının merkezi haline gelenleri emniyet bir an önce bulup gerekli cezayı vermelidir.
S. S 3 hafta önce
Meyve veren ağaç taşlanır. Çamur at izi kalsın misali. Yolun açık olsun başkanım.
banner11
banner12
1
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74