CHP'Lİ BAŞKANLAR, İMAMOĞLU DURUŞU İLE POZ VERDİLER

Safranbolu Belediyesini ziyaret eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Elif Köse ile birlikte elleri arkasında İmamoğlu duruşu ile poz verdiler.

banner108
Manşet 07.05.2021, 17:32 07.05.2021, 17:51
1584
CHP'Lİ BAŞKANLAR, İMAMOĞLU DURUŞU İLE POZ VERDİLER
banner36

İstanbul, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köseyi makamında ziyaret etti.

Başkan Genç’e ziyaret esnasında, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ile ülkemizin yetiştirdiği büyük değerlerden birisi olan Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz eşlik ederken, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Metin Yıldırım’da hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Genç, Safranbolu’da olmanın büyük bir gurur olduğunu ifade ederek; “Yerel yönetim anlayışına bir kadının bakışı, dokunuşu çok önemli. Bu anlamda Sayın Başkanımızdan öğreneceğimiz çok şey var. Bununla birlikte yerel yönetimlerin arasındaki ilişkilerin sıcak tutulması gerekmekte. Özellikle korona süreci bizlere şunu öğretti. Her ne kadar demokratik olarak önleri kesilse, imkanları elinden alınsa bile yerel yönetimlerin önemi çok net bir şekilde ortaya çıktı.” dedi.

Başkan Köse’nin ülkemiz için böylesi önemli bir kentinde çok başarılı projeleri, çalışmaları hayata geçirdiğini dile getiren Genç; "Safranbolu’nun Elif hanım ile çok daha güzel günlere gideceğine inanıyorum" diye konuştu.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve beraberindekilere teşekkür eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise “Biz isterdik ki pandemi koşullarında değil Safranbolu’muzda daha rahat bir ortamda misafirlerimizi ağırlayalım. Çünkü Safranbolu’muzun tanıtımında Sayın Başkanımızın desteklerini biliyor ve hissediyorum.” dedi.  

İMAMOĞLU DURUŞU İLE POZ VERDİLER

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun geçtiğimiz günlerde elleri arkasında bir türbeye girişi ve incelemesi çok tartışılmış ve hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı.

CHP’li Belediye Başkanları Genç ve Köse’de kameralara elleri arkalarında İmamoğlu duruşu ile poz vererek destek oldular.

Yorumlar (25)
Fatih'in torunlarıyız 7 ay önce
Sizin elleriniz arkada türbesine gittiğiniz zat 21 yaşında çağ açıp çağ kapatmış 3 kıtaya hakim olmuş 7 dil bilen , gemileri karadan yüzdürüp konstantini İstanbul yapmış FATİH SULTAN MEHMET HAN dır. Şimdi elleri arkadakiler siz sayın vasfinizida bilelim .haddini bilmek ne güzel bir erdem değil mi ? Anlayana !!!
Selim 7 ay önce
Ellerini arkada bağlıyacagina 13 tane meclis üyesini seçebilseydin. Bizde ellerimizi arkadan bağlayıp seçimi bekliyoruz . Küçücük ilçeyi yönetemeyenler. 3 kıtayı yönetmiş adama racon kesiyor öylemi? Siz çok yakında Anıtkabir e de böyle girersiniz... esefle kınıyorum.
nedim 7 ay önce
Ne çok seviyolar milletin aklıyla oynamayı, Siz Cihan Padişahı'nın bırak tırnağını bastığı yerdeki toz olmazsınız be, rezilliğe bak sırıtıyolar bide.
Alpdoğan 7 ay önce
Aynı duruşu anıtkabirde de yapın bakalım sıkıyor mu?Utanmazlar.Fatih Sultan Mehmed e yapılan saygısızlığı mı savunuyorsunuz?
Haldun Selman 7 ay önce
Böyle yöneticiler olması çok üzücü. Fatih Sultan Mehmet'e terbiyesizlik edene Allah merhamet etmez.
Ecdadın izinde 7 ay önce
Bir türbe dediğiniz Çağ açıp çağ kapatmış, ordusuyla birlikte Peygamber müjdesiyle onurlanmış atamız, ecdadımız Cihangir Fatih Sultan Mehmet Han'dır.
Yazıklar olsun size
Karabük lü 7 ay önce
Hey beye piyangodan belediye başkanı olmuş yatsın kalksın AKP ile MHP dua etsin ikisi abuk sabuk aday çıkarmış. Binada gün doğmuş senin elin bilmem nerede gittiğin şahıs dünyanın en büyük hükümdarı atasına ceddine saygısı olmayan kimseye saygısı olmaz siz mezarlık kazın bence eliniz arkada
Anti 7 ay önce
Çok büyük iş yapmışlar
Koray 7 ay önce
Bir fatih sultan ın resmine bakın birde bunların farkı hemen görürsünüz.
Chpsiz asla da olmayacak 7 ay önce
At hırsızları, bunlardan çoban dahi olmaz Safranbolu bu kerkenezlere kaldı edepsizler
Türk 7 ay önce
böyle durmayı mavi gözlü bir devden , Mustafa Kemal Atatürk'ten öğrendik biz....
Alpdoğan 7 ay önce
Q zaman hepinizi 10 kasımda anıtkabirde o duruşta görmek isteriz.
Bülent 7 ay önce
O zaman o devin anitkabrine de öyle girersiniz. Edebiniz bu kadar
Boş beleş 7 ay önce
İnanamıyorum bu olanlara ne boş ömürler geçirmiş insanlar ne boş yetişmişler ne boş yaşamışlar yazık sana Safranbolu böyle birine denk geldin bu dönem.. hangi partinin bir dönem sonra geleceğini bilemem ama belliki bu başkan da hatırlanmayacaklar arasına girecek...
Ali 7 ay önce
Eller arkada değil maabadinda beyin diye bi organ bunlarda varmı acaba
Vatandaş 7 ay önce
Anadolu'da eli g..de gezene boş gezenin boş kalfası derler . Hele Sultan Fatih'in türbesine karşı bu şekilde gitmeyi savunuyorsanız halkın size edepsiz,terbiyesiz demesi bile az kalır.
özgür 7 ay önce
atların son durumunu mu konuşmuşlar.
leo 7 ay önce
ZEKERİYAKÖY'den memlekete selam olsun. Ha Sarıyer ha Safranbolu farketmez biz bizeyiz!
ahmet 7 ay önce
İkile aslanım.
KEMAL 7 ay önce
ÇOK GÜZELSİNİZ BAŞKANLARIM!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
4
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74