CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ H.AVNİ AKSOY PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ

CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ile İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ile Yalova Milletvekili Özcan Özel partisinden istifa ettiler.

Manşet 29.01.2021, 17:24 29.01.2021, 18:01
2952
CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ H.AVNİ AKSOY PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, diğer iki Milletvekili arkadaşı Mehmet Ali Çelebi ile Özcan Özel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yaklaşık 10 Aralık'da üç sayfalık bir mektup yazmışlardı.

Mektup krizi tırmanınca CHP'li üç Milletvekili bir kaç gün önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir buçuk saatlik bir görüşme yapmışlardı.

CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve Yalova Milletvekili Özcan Özel az önce TBMM'de bir basın toplantısı düzenleyerek CHP'den istifa ettiklerini açıkladılar.

İstifa açıklamasını Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy okudu ve "görüşlerimize önem verilmedi" dedi.

Şimdi CHP'den istifa eden üç milletvekilinin, Muharrem İnce'nin kurması beklendiği 'Memleket Harektine' geçmeleri bekleniyor.    

Yorumlar (23)
Kazım 13 ay önce
Atatürk'ün partisini marjinal sol örgütçülerin eline teslim edenler, Atatürk ismini söyleyemeyenler, ulusalcı, milliyetçi Atatürkçü türk çocuklarını CHP den uzaklaştirdilar.. Karabük evladına sahip çıkacaktır. Sayın Hüseyin Aksoy u tebrik ediyoruz.
yapılması gerekendi 13 ay önce
Helal olsun sana Sn. Avni Bey, Atatürk'ün kurduğu bir partinin 10 senede nasıl bir mezhep partisine, terör örgütü sempatizanları loca partisine dönüştürüldüğünü cesaretle gösterdiniz. Ey CHP yönetimindeki basiretsizler, devam edin, her hareketiniz ile AK partinin oylarını daha da arttırıyorsunuz. Hepinize teşekkürler sunuyoruz.
halime 13 ay önce
Hdp ile aynı çatı altında olan bir chp zihniyetinden ayrıldığı için Hüseyin Avni Aksoyu tebrik ederim.
ismet !!!!!! 13 ay önce
şimdi il başkanı zevk yapıyordur, vekil adaylığı için önüm açıldı diye lakin en yakınları yiyecek onun başını haberi yok :)
Metin 13 ay önce
Bravo sayın vekilim En doğru kararı vermişsin
Kamil 13 ay önce
Hdp chp yi ele geçirdi
Ebubekir 13 ay önce
Bu devirde akıllı insan CHP de bulunmaz. Akıllı insanlar teröristlere kucak açan partide bulunmaz
ahmet 13 ay önce
Chp nin adı kalmışsa, olmuşsa hdp bir dakika bile durulmazdı.Tebrikler sn.vekilimiz Karabük e ve Karabükl üye yakışır bir hareket.
Hakkı 13 ay önce
Hüseyin bey gibi düzgün bir insanın zaten chp de olması doğru değildi.
eski chp li 13 ay önce
Tebrikler sayın vekilim. Bende chp liydim ve sizin sayenizde bende chp den istifa ettim. Bizlere doğru yolu gösterdiniz.
hüseyin 13 ay önce
Aklın yolu şu andaki chp den ayrılmaktır.Tebrikler sayın vekilimiz.
karabüklü veli 13 ay önce
il teşkilatı acilen o koltuktan alınmalıdır NOKTA
ümit 13 ay önce
AK PARTİYE GEÇSİN
Hasan basri 13 ay önce
Sayın vekilimizi ak partide görmek bizi mutlu eder
yahya 13 ay önce
sayın Hüseyin Avni Aksoy, Ak partiye katılmanızı isteriz. Sizler gibi dürüst insanları ak partide vekil olarak görmek isteriz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
-2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74