CEYLAN "CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I HEP BERABER YENİDEN SEÇECEĞİZ"

Manşet 10.07.2022, 16:41 10.07.2022, 17:40
910
CEYLAN "CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I HEP BERABER YENİDEN SEÇECEĞİZ"
banner36

AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, enflasyonun her ülkede yüksek olduğunu belirterek, "Hükümetimiz, bununla ilgili mücadele ediyor, vatandaşı enflasyona ezdirmemek, alım gücünü düşürmemek için elinden gelen her türlü fedakarlığı yapıyor." dedi.

Partisinin Karabük İl Başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma programına katılan Ceylan, 2023'te yapılacak seçimleri başarıyla göğüsleyeceklerine inançlarının tam olduğunu söyledi.

Ceylan, kendilerine en çok sorulan sorunun hayat pahalılığı, fiyat artışları ve enflasyon olduğuna işaret ederek, "Bu, hükümetimizin elinde olan bir şey değil. Dünyada bir kriz söz konusu, pandemi ve savaştan kaynaklanan, bunu hiç kimse inkar edemez. Enflasyon her ülkede, Amerika'da da Avrupa'da da yüksek. Hükümetimiz, bununla ilgili mücadele ediyor, vatandaşı enflasyona ezdirmemek, alım gücünü düşürmemek için elinden gelen her türlü fedakarlığı yapıyor." diye konuştu.

Hükümetin ülkedeki her kesime elinden geldiğince destek olduğunu aktaran Ceylan, şöyle devam etti:

"Hükümetin önünde iki seçenek vardı. Birincisi sıkı para, maliye politikaları uygulayarak hızlı şekilde enflasyonu düşürme yoluna gidebilirdi. Ama hükümet bunu yapmadı, ya ne yaptı? Ekonomik büyümeyi, yatırımı ve üretimi, istihdamı, ihracatı artırmayı hedef aldı. Dolayısıyla 'Ekonomik büyüme olsun, refah olsun' şeklinde bir yaklaşımı benimsedi. Aksi takdirde birincisini uygulasaydı piyasalar daralırdı, talep daralması olurdu ve piyasalar kilitlenirdi, istihdamda sıkıntılara sebep olabilirdi."

Ceylan, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hep beraber yeniden Cumhurbaşkanı seçeceklerini sözlerine ekledi.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz'ün de konuşma yaptığı program, bayramlaşmanın ardından sona erdi.

Yorumlar (12)
Daha oy yok 3 ay önce
Siz oy verin . Oğlunuz kızınız yurt dışında yaşasın kaymaklı işlere yerleştirin. Bizim çocuklar okusun 90 alsın mülakatta elensin. Sizin sülaleler partici takım kamu kurumlarında sınavsız yerleşsin . Kaymağını yenek size düştü bizlere de sabretmek işte.
vatandaş 3 ay önce
Karabük'ü çantada keklik görüyorlar, emin ol.
Deniz 3 ay önce
Yürü git çocuk mu kandırıyorsunuz, insanların elinde akıllı telefon var girin bakın bakalım enflasyon hangi ülkede kaç seviyesinde
ahmeta 3 ay önce
MİLLETİN GÖZÜ AÇILDI, HADİ YALLAH İŞİNİZ BAKIN.
Saral 3 ay önce
Bu şahsı tanıyan varmı, ne iş yapar. Veya şöyle diyelim benim il ime ne katkısı olmuş, ufak bi örnek verin. 20 yıldır bağlı bulunduğu hükumet ne yapmış yilmaktan başka
Ovacık Ferdi 3 ay önce
Alpdoğan sen şimdi diyosunki Akp olmasa biz mağaralarda yaşayacaktık hemi, :) . Sen devletin asli görevlerini marifette sayıyorsan, biraz siyaset bilimi okuman lazım. Hani artık parti tabanın ne işler çevirdiğini herkes biliyor. Torpil zaten gırla.... Ama bide işin öteki tarafı var ki sorma. Garibanın ahı kul hakkı artık onun hesabını yiyenler verecek dimi.
Alpdoğan 3 ay önce
Doğalgazını getiren kim?Safranbolu susuzluktan kırılıyordu,su sorununu çözen kim?İçtiğin suyu çift arıtma sisteminden geçirip musluğuna getiren kim?Kardemir batmıştı kurtaran kim?Bu çok devam ederde,senin gibiler görmez ve ne yapmış der.
Ali Cantez 3 ay önce
Hep beraber mi?
Kemal 3 ay önce
Tabiiki işler iyi gitmeyinci dış güçler dünyada kriz masalı girsenize vatandaşın arasına tabiiki kendinizi etkileyen bir durum yok işleriniz yolunda maşAllah
Seçmen 3 ay önce
Recep Tayyip Erdoğan'ın hatırına oy verdiğimizi hatırlatırım
MELİH 3 ay önce
BEN RECEP TAYYİP ERDOĞANA OY VERİYORUM SİZLERE ĞÜNAHIMI BİLE VERMEM
Karabüklü 3 ay önce
DURMAK YOK YOLA REİSLE DEVAM... HDPKK DESTEKLİ 6LI MAŞA DEVLET YONETECEKMİŞ. BİRİ SURİYE IRAK TEZKERELERİNE DESTEK VERİYOR DİĞERİ VERMİYOR, BİRİ LİBERAL EKONOMİ DİYOR DİĞERİ DEVLETÇİ EKONOMİ DİYOR, BİRİ DİNDARIM DİYOR DİĞERİ SEKÜLERİM DİYOR, BUNLAR MI DEVLET YÖNETECEK??? GÜLDÜRMEYİN ADAMI!!!!
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74