ALTINÖZ: MUHALEFETİN CİDDİYE ALINMASI İÇİN ÖNCELİKLE CİDDİ İŞLER YAPMASI LAZIM

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Cumhuriyet Halk Parti Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ın yapmış olduğu yazılı basın açıklamasına ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.

banner108
Manşet 30.07.2021, 07:16 30.07.2021, 16:29
395
ALTINÖZ: MUHALEFETİN CİDDİYE ALINMASI İÇİN ÖNCELİKLE CİDDİ İŞLER YAPMASI LAZIM
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Cumhuriyet Halk Parti Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ın yapmış olduğu yazılı basın açıklamasına ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz CHP İl Başkanı Çakır’ın söylemlerini ağır bir şekilde eleştirerek, yanıt verdi.

Muhalefetin ciddiye alınması için öncelikle muhalefetin ciddi işler yapması gerektiğini vurgulayan Altınöz, “Yatırım düşmanı, yaptırmayız partisi CHP, bugüne kadar yapılacak her hizmete karşı olmuştur. Topluma faydalı bir şey üretmemişler, bir heykelin yapımına bile 2 sene uğraşan bir zihniyetin, bizlere yaptığımız ve yapımı devam eden, hayal bile edemeyecekleri devasa projelerimizin akıbetini sorgulaması abes olmuştur.” diye konuştu.

Altınöz, Türkiye'nin Cumhuriyet tarihinin en büyük eserlerine, hizmetlerine, yatırımlarına kendi dönemlerinde kavuştuğunu aktararak, şunları kaydetti; 

"Sıkıntılarımız hala yok mu? Tabiki var ama bu ülkede o sıkıntıları çözebilecek birikime, iradeye, inanca, azme, hazırlığa yine biz sahibiz. Salgın döneminde sizler de şahit oldunuz. Bırakınız geri kalmış veya gelişmekte olan ülkeleri, gelişmiş ülkeler bile salgının yol açtığı sonuçlar karşısında çaresiz kalırken, biz Türkiye'yi sağlıkta ve her alanda en ileriye taşıdık.

BİZ 20 YILDIR BU ÜLKEDE ESERLERİMİZLE HİZMETLERİMİZLE YATIRIMLARIMIZLA KONUŞULUYORUZ

AK Partili Altınöz sağlık yatırımları hakkında da şu bilgileri verdi;

"Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi 150 yataklı ek binası ile ilgili çalışmlar devam etmektedir, 5000 Evlere yapılacak hastanesinin ihalesi yapıldı, kısa sürede yapımına başlanacaktır. Eskipazar Devlet Hastanesi ile ilgili yaşanan toprak kayması ve heylan ile iligli Sağlık Bakanlığı teknik çalışmlar yaptırmış, hastane kurtarılabilecek bir durumdaysa kurtarılacak, yoksa biz Eskipazar'ı hastanesiz koymayız, yenisini de kısa sürede yaparız, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ovacık ilçemizde hastane inşaat çalışmalarımız başlamıştır. Karabük’e eğitimden sağlığa, ulaşımdan sanayiye kadar her alanda ihtiyaç duyduğu yatırımlar ve hizmetler yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir.

İnsanlarımıza imkân oluşturan, refahı ve adâleti tesis etmek için çaba gösteren, yeni fırsatlar arayan bir anlayış içerisindeyiz. Şehrimizin tanıtımı, yatırım yapılan bir şehir olması, ihracat yapması, toplumsal bütünlüğünü koruması, sosyal yapısının güçlenmesi gibi her konuda gayret gösteriyoruz."

AK PARTİ DÖNEMİNDE YAPILAN ASFALTIN YAMASINI BİLE YAPAMIYORSUNUZ

CHP'li Safranbolu Belediyesini de eleştirilerinde hedef alan AK Parti İl Başkanı Altınöz "Siz Safranbolu’da ne yapıyorsunuz? AK Parti döneminde yapılan asfaltın yamasını bile yapamıyorsunuz. Belediyecilikten anladıkları, camii çıkışı simit dağıtmak, serada sebze yetiştirmek. Bunlar Safranbolu ilçesine ne kazandırdılar. Biz yapılamaz denilen yaklaşık 60 milyon maliyetli artıma tesisini Safranbolu’ya Kazandırdık." ifadelerini kullandı.

KARDEMİR KAVŞAK PROJESİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

"KARDEMİR Kavşak Projesi devam ediyor. Projenin yapımına başlandıktan sonra çıkabilecek her türlü engel titizlikle inceleniyor. Kavşak projesi yapılacak yerden geçen dere, boru hatları ve elektrik, doğalgaz hatlarının deplasesi ihalesi yapılan bu işte gecikme olmuştur, başkaca bir sebep yoktur. Bu konun sıkı takipçisiyiz."

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

"3 yıldır kendi sıcak asfaltını üreten ve 3 yıl içerisinde 300 km'ye yakın sıcak asfaltı köy yollarına seren Karabük İl Özel İdaresi, bayramdan önce Burunsuz Köyü ile sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Bu yıl 100 km'ye yakın sıcak asfaltı merkez ilçe dahil olmak üzere, diğer ilçe köy grup yollarımıza sererek, çalışmalarına devam edecek. Tabi CHP İl Başkanı köyleri ziyaret etmediği için bunları bilmez.”

CHP TARİHİ BAYUNCA DARBELERİN SAVUNUCUSU OLMUŞTUR

Altınöz, CHP İl Başkanı Çakır’ın “CHP, ne sınır kapılarında davullu zurnalı terör örgütlerini karşılattırmış, ne de dün 'hasretiz dön, ne olur' dedikleri Fetullahçı (FETÖ) Terör örgütleri ile kol kola yürümüştür” sözlerini sert bir dille eleştirdi. 

Altınöz, “Cumhurbaşkanımız, muhtıraları kâğıt parçasına çeviren, her türlü vesayeti milletimizin üzerinden söküp atan siyasetlere liderlik etmiştir. Darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz gecesi ölüme karşı milletimizle beraber yürümüş bir liderdir. O gece darbecilerin en büyük hedefi Cumhurbaşkanımızdı. FETÖ doğrudan Cumhurbaşkanımızın ve ailesinin hayatını hedef almıştı. Genel Başkanları 15 Temmuz gecesi darbecilerin yol vermesiyle kaçtı.

Bizler tankların arasından yol verilen, TV karşısında kahvesini yudumlayıp, darbenin sonuçlanmasını bekleyen liderin değil, gecesini gündüzünü katarak milletini muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için uğraşan liderin neferleriyiz." dedi.

CHP PKK'NIN UMUT IŞIĞI

"CHP ve müttefikleri PKK ve FETÖ tehdidini görünmez kılmak için uğraşıyorlar. Uğraşmaya devam etsinler. Kimlerin kimlerle birlikte olduğunu bu milletin görmesi çok önemli. Bu millet, kendi canına, namusuna, bugününe, yarınına göz koyan bu cani terör örgütlerini kayırmaya çalışanları biliyor. CHP, HDP, FETÖ’nün, PKK’nın son umuduna dönüşmüş durumdasınız. Ne acı.

'Bu ülkede kardeş kanı dursun, ben baldıran zehiri içmeye razıyım' diyerek, yapılan ancak can simidiniz HDP’nin provokasyonları sonucu akamete uğrayan süreç kapanmıştır. Ancak sizler şu an bu zihniyet ile kol kola, el ele geziyor, bu milletin milli ve manevi değerlerini hiçe sayıyorsunuz. Ne uğrana? Siyasi gelecek kaygılarınız gözünüzü kör etmiş.”

Vatandaşların her zaman hizmetinde olduklarını, gönülden gönüle köprüler kurduklarını söyleyen Altınöz sözlerini şöyle sürdürdü:

BİZ KENDİ İŞİMİZE BAKACAĞIZ

"Biz kimin ne dediğine bakmayacağız. Biz kendi işimize bakacağız. Biz derdi millet olan, derdi insan olan, ülke olan, hizmet eseri ve yatırım olan bir partiyiz. İnşallah 2023’te halkımızın karşısına bu anlayışla çıkacağız."

BİZ HİÇBİR ZAMAN VATANDAŞIMIZIN KAPISINA SEÇİMDEN SEÇİME GİDEN BİR PARTİ OLMADIK OLMAYACAĞIZ

"AK Parti, siyaseti gelip geçici kazanımlar veya bireysel çıkarlar için değil, bir dava uğruna yapanların partisidir. Bizim davamız da önce hakkın rızasını sonra da milletin hayır duasını kazanmaktır.”
 

Yorumlar (2)
bayram ali 3 ay önce
söyleyenlere de bak, adama gülerler. chp li belediyeler her yerde arı gibi çalışıyorlar, Ahaber'den kafanızı kaldırında, diğer kanallardan chp'yi takip edin,nasıl çalıştıklarını.
Mahmud YAMAN 3 ay önce
Kıymetli Başkanım,
Bu muhteşem cevaplara AHRAZ MUHALEFET ancak ciddiyetsiz, çarpıtma, yalan çamurunda sakız yaptıkları sözcükler ile seviye düşüklüğü sözcükler ile karşılık verir. Bu Dünya'nın sonunda yiğitlerin karşısında mertlik yapabilenler değil, gevşek siyaset yapan muhalefet getiriliyor. Bunu da sandığa giden sorgusuz sualsiz, geçmişin zorluklarını kıyasını anlamayan şükürsüz kuşaklar temin ediyor. İmtihanınız büyük bir yanda dışarının maşaları, diğer yanda yüzyılın manda zihniyetli halk düşmanları.... Darbe dönemi iktidarlarının hayalini kuran siyasetçi devamları...ı
banner11
8
açık
banner17
banner18
banner39
banner74