YOLBULAN 'KORO KOR MÜCADELE EDECEĞİZ'

 KARDEMİR KARABÜKSPOR BAŞKANI MUSTAFA YOLBULAN:  

banner73
Güncel 22.08.2014, 18:10 22.08.2014, 18:10
15
YOLBULAN 'KORO KOR MÜCADELE EDECEĞİZ'
banner36

 KARDEMİR KARABÜKSPOR BAŞKANI MUSTAFA YOLBULAN:


 

“FRANSA’DAN TURLA DÖNERSEK TARİHİ BAŞARI OLUR”


 

“RÖVANŞ ÇOK DAHA ÇETİN GEÇECEK”


 
20140822AW174675_01Kardemir Karabükspor Başkanı Mustafa Yolbulan, UEFA Avupa Ligi Play-off karşılaşmasında Fransa temsilcisi St. Etienne takımı ile koro kor mücadele ettiklerini söyledi.

Başkan Yolbulan  yaptığı açıklamada, “Tarihinde ilk kez bu sezon Avrupa’da boy gösteren Karabükspor’un uzun yıllardır Avrupa arenasında yer alan ve ciddi bir tecrübeye sahip St. Etienne karşısında kora kor bir mücadele sergilemesinden fevkalade mutlu oldum. Üst düzey bir mücadele oldu. Sert bir maç oldu, hakem de sert oynanmasına izin verdi” dedi.

 
TURLA DÖNERSEK TARİHİ BİR BAŞARI OLUR

Yolbulan, dün akşamki mücadelen bu denli üst düzey bir mücadelede çok iyi performans sergileyen oyuncularını da kutladıklarını belirterek, “Rövanş çok daha çetin geçecek. Ciddi bir seyirci baskısıyla bizi sindirmeye çalışacaklardır ama futbolcularımız yine ellerinden gelenin tamamını sahaya yansıtacaklardır. Fransa’dan turla dönersek tarihi bir başarı olur ama dönemezsek dahi müthiş bir performans ortaya koyan takımımızı gönülden kutlamamız gerekir. Bu ciddiyet ve mücadeleyi lige de yansıtırsak çok iyi bir sezon geçirebiliriz. Dün maça gelen taraftarlarımıza verdikleri güzel destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yolbulan takım olarak Türk futbolunun UEFA puanlamasına katkı sağlamak içinde ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini de kaydetti.
Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74