YENİCE İLÇE BAŞKANI ATANDI

SABRİ TOM'UN İSTİFASI ÜZERİNE BOŞALAN İLÇE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNA YENİ BİR İSİM ATANDI

Güncel 08.09.2016, 14:23 08.09.2016, 14:23
11
YENİCE İLÇE BAŞKANI ATANDI
banner36
SABRİ TOM'UN İSTİFASI ÜZERİNE BOŞALAN İLÇE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNA YENİ BİR İSİM ATANDI

akpp

Yenice İlçe Başkanlığından Genel Merkezin tavsiyesi ile Sabri Tom'un istifa etmesi üzerine yeni bir ilçe başkanı arayışına girilmişti.

Ali Karakaş, Ergün Özgün ve Yılmaz Kırık Yenice İlçe Başkanı adayı olarak dün AK Parti Genel Merkezine çağrıldı.

Genel Merkezin değerlendirmesi üzerine Yılmaz Kırık, AK Parti Yenice İlçe Başkanı olarak atandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, bu gün Yılmaz Kırık'a Yenice İlçe Başkanlığına atandığı ile ilgili görevlendirme yazısını takdim etti.

Yenice İlçe Başkanlığı görevine seçilen Kırık’a başarılar dileyen İl Başkanı Timurçin Saylar, “Yeni başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Başkanımız yönetimini kurarak, güzel ve sistemli bir şekilde çalışmalarına başlayıp, ilçesine, memleketine faydalı çalışmalar gerçekleştirecektir” dedi.

AK Parti’de halka hizmetin her şeyden önce geldiğini belirten Saylar, “Koltuklar, makamlar her daim gelip geçici olmuştur. AK Partimiz de önemli olan konu halka, ülkemize, ümmete hizmettir. 15 yılda ülkemizin geldiği nokta belli, bu özverili ve millete hizmet aşkı ile alakalı bir durumdur. Çok şükür hem Karabük’ümüze hem de ülkemiz genelinde AK Partimiz çok büyük işlere imza attı. İnşallah bundan sonra da bu çalışmalar gelişerek devam edecek. Bu vesile ile Yence İlçe Başkanlığı görevine gelen kardeşimiz Yılmaz Kırık’a da yeni görevinde başarılar diliyor. Rabbim, yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

yenice-yilmaz
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39