YENİCE DEVLET HASTANESİNİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Her ay Sağlık Bakanlığının belirlediği kalite ve etkinlik değerlendirmesi Yenice toplantısında alınan karar

Güncel 30.04.2015, 14:58 30.04.2015, 14:58
11
YENİCE DEVLET HASTANESİNİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
banner36

Her ay Sağlık Bakanlığının belirlediği kalite ve etkinlik değerlendirmesi Yenice toplantısında alınan karar gereği Yenice Devlet Hastanesinde bazı bölümlerde yenileme işlemi gerçekleştirildi.


 

DSCF0326Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kalite etkinlik puanlarının değerlendirildiği Yenice Devlet Hastanesinde alınan kararlar gereği Yenice Devlet Hastanesinin bazı bölümlerinde değişiklik gerçekleştirildi. Kısa süre içerisinde gerçekleştirilen yenilikleri yerinde görmek ve Mart ayının değerlendirildiği etkinlik Yenice Devlet Hastanesinde gerçekleştirildi.

Etkinliğe Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri İsmail Kara, İdari İşler Başkanı Erkan Andaç, Tıbbi İşler Başkanı Ahmet Bal, Mali İşler Başkanı Mustafa Mızrak, Hastane Yöneticisi Hasan Özkan İdari ve Mali İşler Müdürü Aydın Piroğlu, Uzmanlar ve sağlık çalışanları katıldı

Hastane yönetimi tarafından hastanenin eski ve yeni bölümlerinin gösterildiği kısa bir sunumun ardından ziyaretçiler yenilenen bölümleri ziyaret ederek yatan hastalarla görüştüler.

Kısa bir açıklamada bulunan Genel Sekreter İsmail Kara “Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği rutin olarak sağlık tesislerimizi ziyaret ediyor ve değerlendiriyoruz. Ancak Ocak ayında geldiğimizde hastanemizi gezdik hasta ziyaretlerinde bulunduk, burada bize yeni yatak talebi, rafekatçi koltukları gibi konforu artırıcı talepler vardı, bizde bu konuda hastane yönetimi ile birlikte kolları sıvayıp hastanenin bütün yataklarını değiştirdik, televizyonları değiştirdik, hasta katının boyası yenilendi.

Yeni hastane binası yapılana kadar biz yine de hastalarımızın konforlu hizmet alabilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirdik. Hastalarımızı ziyaret ettik uygulamadan son derece memnunlar, ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum hastalarımız her koşulda en iyi sağlık hizmetini almaya hakları vardır bu bilinçle çalışıyoruz” dedi
Yorumlar (0)
14
açık
banner17
banner18
banner39
banner74