VATANDAŞIN REKTÖR HOCASI

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL “MİLLETİMİZİN İSTEKLERİ HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜS

banner73
Güncel 01.10.2015, 18:59 01.10.2015, 18:59
25
VATANDAŞIN REKTÖR HOCASI
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL “MİLLETİMİZİN İSTEKLERİ HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE OLDU”


 

vatandasin-rektor-hocasi

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Prf. Dr. Burhanettin Uysal, “Milletimizin istekleri her zaman başımız üstünde oldu, bundan sonra da böyle olmaya devam edecek” dedi.

AK Parti Karabük teşkilatı 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu İlçe teşkilat kademeleri ile Safranbolu esnaflarını ziyaret eden Uysal, AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren insan odaklı çalışmalar gerçekleştirdiğini ve bundan sonra da bu şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Adaylık süreci başladıktan sonra dur durak bilmeyen Uysal, sıkmadık el bırakmayacağız anlayışı ile çalışmaya başladıklarını belirterek, şunları söyledi;

“AK Parti’nin ülkeye yaptığı hizmetler ortadadır. Bunu kimse inkar edemez. Vatandaşlarımız da bunun farkında ve bu farkındalığı da 1 Kasım’da ortaya koyacak. AK Parti kurulduğu 20151001AW538223_02günden itibaren insan odaklı hizmet anlayışı ile hareket etti ve hizmetleri hep bu doğrultuda oldu. Seçim süreci bitip tekrar tek başımıza iktidar olduğumuzda da bu böyle olacak. Bizler Karabüklü hemşerilerimize inanıyor ve güveniyoruz. İnşallah 1 Kasım’da Karabük’te bayram havası olacak. Bu AK Partimizin bayramı bu Karabüklü hemşerilerimizin bayramı olacak”

Safranbolu’da gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde Uysal’a, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Güneş, İl ve İlçe Teşkilat kademeleri ile çok sayıda partili eşlik etti.
Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74