VALİ GÜREL'DEN KBÜ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNE ZİYARET

Vali Gürel, Karabük Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesini Ziyaret Etti

Güncel 12.08.2022, 11:15
485
VALİ GÜREL'DEN KBÜ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNE ZİYARET
banner36

Vali Fuat Gürel, İl Sağlık Müdürü Dr Ahmet Sarı ile birlikte KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret ederek Başhekim Op. Dr Nihat Yılmaz ve Başhekim Yardımcılarından bilgiler aldı.

KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesindendeki klinik hizmetleri hakkında bilgiler veren Başhekim Yılmaz, Doktor Sayıları, Doktarlarımızın günlük gerçekleştirdiği muayene sayısı, MHRS üzerinden verilen randevu sayısı, yatış verilen hasta sayıları ve ameliyatı gerçekleştirilen hasta sayıları ile Acil Servise başvuran hasta sayıları hakkında sunumlar eşliğinde Vali Fuat Gürel'e bilgiler verdi.

Acil Servis alanında gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Vali Fuat Gürel, Triaj Bölümü, Yeşil Alan, Sarı Alan ve Kırmızı Alanı ziyaret ederek Doktorlarımıza çalışmalarında kolaylıklar dileyerek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yorumlar (2)
Ömer Lütfü öner 2 ay önce
Sayın valim inşAllah doktorların günlük poliklinik sayısına da bakmışsındır insanlara eziyet eder gibi işi yavaşlatma eylemini insanları bıktırdı kimseye devlet zorla çalıştırmıyor işine gelmeyen istifa eder gider 6 ay sonraya randevu vermek ne demek mevcut iktidara karşı tahrik etmek den başka birşey değil acil önlem alınmalı saygılar
Aaa 2 ay önce
Sayin vali randevu alip muayene olmaya gitseydi randevu alincya kadar emekli oldugunu anlayinca belki insanlarin ne cektigini tedbiri kiyafet ziyaret etseydi hastalarin ne cektigini nicin saglikda siddet oldugunu anlardi
banner11
banner12
28
açık
banner125
banner18
banner74