UZUN ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve beraberindeki heyet asfalt çalışması devam eden bölgey

banner73
Güncel 03.09.2015, 18:21 03.09.2015, 18:21
32
UZUN ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
banner36

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve beraberindeki heyet asfalt çalışması devam eden bölgeye giderek çalışmaları yerinde inceledi.


 

20150903AW517159_01Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun beraberinde Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Kökcü -Bahattin Eroğlu, Kastamonu Yol İş 2 nolu Şube Başkanı Sadık Düzgün, Yol ve Ulaşım Hizmetler Müdürü Serkan İnal, Yol Şefi Samet Özcan, Kastamonu 2 nolu Şube Mali Sekreteri Said Erçin, Yol İş Yeri Baştemsilcisi İsmail Ören ile birlikte asfalt çalışması devam eden Üçbaş-Davutlar- Kamış Grup yoluna giderek çalışmaları bir süre yerinde inceleyerek asfalt çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun bu sene asfaltı kendi iş makineleriyle ve kendi personelleriyle yaptıklarını ve asfalttın daha kaliteli ve daha ekonomik olduğunu söyledi.

Kastamonu Yol İş 2 nolu Şube Başkanı Sadık Düzgün ise yapılan çalışmaları çok beğendiğini özellikle yolların Kastamonu köy yollarına göre en az iki kat daha geniş olduğunu ve yolu kullanacak olan sürücüler için daha güvenli olduğunu belirti.

Çalışmada emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Düzgün, “Yapılan asfalt çalışmalarında kullanılan araçların yeni ve son teknoloji araçlar ve çalışanlar bakımından da daha güvenli” diye konuştu.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74