UYSAL '1 KASIM'A KARABÜK HAZIR'

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL, “1 KASIM SEÇİMLERİNE KARABÜK HAZIR, AK KADROLAR H

banner73
Güncel 03.10.2015, 19:13 03.10.2015, 19:13
25
UYSAL '1 KASIM'A KARABÜK HAZIR'
banner36

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL, “1 KASIM SEÇİMLERİNE KARABÜK HAZIR, AK KADROLAR HAZIR”


 

ak-parti-03102015

1 Kasım genel seçimleri için çalışmalarını tüm hızı ile sürdüren AK Parti Karabük teşkilatı ve milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, seçim çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini ve Karabüklü vatandaşlarında seçime hazır olduğunu söyledi.

Genel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini devam ettiren AK Parti Karabük teşkilatı seçim çalışmaları doğrultusunda 100. Yıl Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

Ziyaretler esnasında vatandaşların yoğun ilgisinin kendilerini daha da motive ettiğinin kaydeden Uysal, “Adaylık sürecimiz belirlendiği günden itibaren çalışmalarımıza ara vermeden başladık. Çok şükür Karabüklü kardeşlerimiz bizlerden ve AK Partimizden memnun. Bu memnuniyette 1 Kasım seçimlerinde sandığa yansıyacak. Herkes, her şeyin farkında AK Parti’nin Karabük’e yaptığı hizmetler ortada, ülkemize yaptığı yatırımlar ortada ve bunun neticesinde de inşallah her şeyin farkında olan değerli vatandaşlarımız bu farkındalığı sandığa yansıtacak” diye konuştu.

100. Yıl Mahallesinde gerçekleştirilen esnaf ziyaretine AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, İl ve İlçe teşkilat kademeleri, Kadın ve Gençlik Kolları eşlik etti. 
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74