TSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Güncel 08.09.2015, 16:19 08.09.2015, 16:19
12
TSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
banner36

_DSC0128Karabük Ticaret ve Sanayi Odası  (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan Dağlıca ve Iğdır’da Güvenlik Güçlerimize karşı yapılan hain saldırıları kınayarak başsağlığı mesajı yayınladı.


 

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan yayınladığı mesajında, "Dağlıca ve Iğdır’da Güvenlik Güçlerimize karşı yapılan hain saldırılarda yine canımız yandı, gencecik yiğitlerimiz şehit düştü.

Türk ulusunu acıya boğan bu menfur saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyor, hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet mensuplarına, yüce Milletimize sabır ve başsağlığı, bu olayda yaralan kahramanlarımıza da acil şifalar diliyorum.

İfade etmek isterim ki,
Bu kalleş terörü yapan hainleri, destekleyenleri, terör üzerinden beslenen iç ve dış mihrakları, terörden medet umanları nefretle kınıyor, lanetliyorum.

Büyük bir medeniyet, asalet ve kararlılık timsali halkımızın bu sinsi oyuna gelmeyeceğine, sağduyu ve azminden hiçbir şey kaybetmeden, her karış toprağı şehit kanı ile sulanmış bu vatan mukaddesatı üzerinde birlik vekardeşlik duygusu ile bu karanlık günlerden kurtulacağına olan inancımı yineliyor, Aziz Milletimize Başsağlığı diliyorum" dedi
Yorumlar (0)
17
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74