SÖZEN:'MECLİSİMİZ AKSAMAYA ASLA MÜSAADE ETMEYECEK'

banner73
Güncel 14.06.2017, 13:53 14.06.2017, 13:53
14
SÖZEN:'MECLİSİMİZ AKSAMAYA ASLA MÜSAADE ETMEYECEK'
banner36

İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen: “Enerjimizin Karabük için harcandığı bir yıl olacaktır”


 

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Genel Meclisi tarafından hazırlanan yatırımların üzerinde hassasiyetle çalışıldığı ve hiçbir aksaklığa müsaade edilmeyeceğini söyledi.

Sözen, İl Genel Meclisinin uygulamaya konan projelerin takipçisi olduğu gibi, projelerin uygulanmasında yaşanabilecek muhtemel aksaklıkların nedenlerini de inceleyecek, araştıracak ve aksamaya asla müsaade etmeyeceğini kaydetti.

Hedefler yükseldikçe idarenin ihtiyaç duyduğu temel malzeme ihtiyacının da arttığını belirten Sözen, “Daha önce iki adet mobil konkasörün idaremiz makine parkına kazandırılmasında meclisimiz üzerine düşen görevi dün nasıl yaptı ise, kendi ihtiyaç duyduğu temel malzemeyi kendisi üretebilen, kendi asfaltını kendi yapabilen bir İl Özel İdaresi söyleminin icraata dönüşmesi için bugün de üzerine düşen görevi tereddütsüz yerine getirecektir.

2017 yılı Karabük için, söylemlerin icraata dönüştüğü, projelerin sahada eksiksiz uygulandığı, her gün envanterimizdeki bir eksiğin giderildiği, açıklığın, şeffaflığın ve hesap verilebilirliğin daha da anlam kazandığı, tesis ettiğimiz birlik ve beraberliğin daha da pekiştiği, enerjimizin Karabük için harcandığı bir yıl olacaktır.” dedi.
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74