ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN UYARI

Güncel 06.02.2017, 09:55 06.02.2017, 09:55
5
ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN UYARI
banner36

Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi Öksüzoğlu, 1999 yılında şehit aileleri olarak dernek kurduklarını ve hiç bir zaman dernek yararı için para toplamadıklarını söyleyerek, vatandaşları uyardı.


 
Öksüzoğlu, dernek binasında düzenlediği basın toplantısında, amaçlarının basınla dernek üyelerini bir araya getirmek olduğunu ifade ederek, Türkiye Cumhuriyetimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için, ülkemiz içerisinde ve dışında şehitlerimiz ve gazilerimiz olmaktadır.

Geçen yıl aramızda şehit ailesi olmayan ve bugün aramızda şehit ailesi olarak bulunan yeni üyelerimiz var. Dernek olarak duamız üyelerimizin artmaması yönündedir. Aziz şehitlerimiz ve ailelerinin temsilcisi, hiçbir vatandaşımızın evinden, iş yerinden derneğimiz yararı için para toplamaz ve dergi, broşür satımı girişimlerde bulunmaz. Karabüklü hemşerilerimizden özellikle rica ediyorum bu tür durumlara itibar etmesinler." dedi.

Ayrıca hain terör saldırılarını nefretle lanetlediklerini söyleyen Öksüzoğlu şunları söyledi: "Yüce milletimiz şunu bilmelidir ki, Türk milleti tarihi boyunca düşmanlara karşı asla boyun eğmemiş vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için genç, ihtiyar, kadın, erkek beraberce can vermekten korkmamış, ölürsem şehit kalırsam gazi olurum diyen aziz bir millettir.

Terör örgütlerinin yapmış olduğu bu kahpece saldırılarda şehit olan milletimizin gururu Türk Silahlı Kuvvetleri ile emniyet mensuplarımıza ve diğer masum Türk vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına, silahlı kuvvetlerimize, emniyet güçlerimize ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz."
Yorumlar (0)
banner11
banner12
4
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner40