SEDAT NAMAL'DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, seçim çalışmaları kapsamında Cuma pazarı esnafını ziyaret

Güncel 18.04.2015, 10:53 18.04.2015, 10:53
14
SEDAT NAMAL'DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET
banner36

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, seçim çalışmaları kapsamında Cuma pazarı esnafını ziyaret etti.


 

20150417AW387079_05-(1)Seçim çalışmaları kapsamında Karabük’ü dolaşan Sedat Namal, toplum nezdinde farkındalık oluşturma adına gezilerini halkın içerisine girerek sürdürmeye devam ediyor. Bu bağlamda, her kesimi kucaklayacağının sinyallerini şimdiden veren Namal, Cuma pazarını ziyaret ederek hem pazarcı esnafı hem de vatandaşlarla bir araya geldi.

Tüm pazarı gezerek esnafla vatandaşla tek tek tokalaşan Namal, kendisine gösterilen ilgiden memnun olurken, esnaf ve pazar için gelen vatandaşlar ise bir adayı karşılarında görmenin ve diyalog halinde bulunabilmelerinin memnuniyetini yaşadı.

BİZİM ANKARA’YA ÇOK GÜÇLÜ GİTMEMİZ LAZIM”

Seçim çalışmaları kapsamında çarşı pazar, ev ev gezerek 7 Haziran’a kadar çalışmalarını sürdüreceklerini belirten AK Parti Milletvekili adayı Sedat Namal, “Bir siyasi parti seçim sloganı olarak ‘Bizimle Yürü Türkiye’ diyor. Yine insanlara emrediyor. Halkımız yürüyor biz halkımızla yürüyoruz. Diğerleri halkımıza hala talimat veriyor. Sürekli bu memleketin insanlarına eziyet etmekten aşağılamaktan başka hiçbir iş yapmayan insanlar iktidar olacağız diyor. Ziyaret edilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmayarak bunları anlatacağız.

20150417AW387079_01-(1)Bizim çok yaptığımız hizmetler var. İnsanımız en iyisine layık. Bunları biz yaptık yine biz yapacağız. Türkiye büyüyor ve gelişiyor. Büyük hedeflerimiz var. Hedef 2023, Türkiye hazır, Karabük hazır. Buna inanıyoruz. Türkiye büyük bir güç olacak. Hedef 2053, hedef 2071. Allah’ın izniyle Türkiye daha da büyüyecek. Çünkü büyük hedeflere, büyük gayelere ancak bu şekilde ulaşılır. Hedef koymadan hiçbir şeye ulaşılamaz. Bu nedenle bizim Ankara’ya çok güçlü gitmemiz lazım. Karabük’ün sorunları da biliyoruz, büyük projeleri de. Bunları oturup konuşacağız. Kısa orta uzun vadede neler yapacağımızı anlatacağız. Muhalefet partileri gökteki yıldızları vaat edebilirler, ama biz çalışıp iş yapıyoruz. Biz sorumluluk taşıyoruz. Biz o uğurda projelerimizle halkın önüne çıkacağız. Gece gündüz demeden çalışacağız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizi mahçup etmeyeceğiz. Bizim hesabımız Allah’ın huzurunda mahçup olmamaktır. Allah bizleri mahçup etmesin” dedi.
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74