SAFRANBOLU'DA ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI AKSOY: “SA

Güncel 06.08.2015, 10:16 06.08.2015, 10:16
23
SAFRANBOLU'DA ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
banner36

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI AKSOY:“SAFRANBOLULU VATANDAŞLARIMIZ HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”


 

20150805AW493767_01Safranbolu Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini belirten Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Safranboluluların hizmetin en iyisini hak ettiğini söyledi.

Asfalt çalışmaları hakkında bilgiler veren Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, daha önce söz verdikleri gibi Safranbolu’da bu yıl asfalt ihtiyacı olan her yere asfalt sereceklerini ifade ederek, “Bu kapsamda belediyemizin çalışmaları ara vermeden devam ederken daha önce söz verdiğimiz gibi Safranbolu’da bu yıl asfalt ihtiyacı olan her mahallemize, caddemize ve ara arterlere asfaltı sereceğiz.

Ekiplerimiz sıcak hava şartlarına karşın çalışmalarına ara vermeden büyük bir özveri ile devam ediyor. Bununla birlikte, Esentepe Mahallesi Hızar Caddesi ve Sunduk Caddesi ile bu Caddelere bağlanan ara sokaklarda gerçekleştirilen reglaj çalışmalarının ardından asfalt serme çalışmaları tamamlanacak.

2500 Evlerde asfalt öncesi bordür, Barış Mahallesi Terminal Sokakta da orta refüj ve kaldırım ile Aşağı Tokatlı Mahallesi Çiftlik Caddesinde de taş duvar yapımı çalışmaları devam ediyor.

Yine, Bağlarbaşı Mahallesi Çamlıca Sokak Sülük Gölü Mevkiinde belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt Şantiyesi Amirliği ekipleri tarafından yürütülen asfalt serme çalışmaları başlamış durumda. Arkadaşlarımız buradaki çalışmaları da hızlı bir şekilde tamamlayıp inşallah diğer mahallelerimize geçecekler" dedi.

Başkan Aksoy, sözlerini sonlandırırken Safranbolu halkının hizmetin en iyisini ve en kalitelisini hak ettiğini tekrar ifade ederek vatandaş odaklı belediyecilik anlayışıyla çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti.
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74