SAFRANBOLU TSO'DAN ÜYELERİNE SAĞLIK ANLAŞMASI

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası, Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi ile Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzaladı

Güncel 18.11.2015, 11:43 18.11.2015, 11:43
9
SAFRANBOLU TSO'DAN ÜYELERİNE SAĞLIK ANLAŞMASI
banner36

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası, Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi ile Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzaladı.


 

20151118AW580231_01Özel Karabük MEDİKAR Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleşen protokolde Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekim Op.Dr. Ziya Boyacıoğlu, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, Meclis Başkanı Ahmet Şahin yer aldı.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin faydalanabileceği Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imza töreninde konuşan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, “Özel MEDİKAR Hastanesi, bölgemizin en büyük hastanesi.

Ayrıca bu hastane, sadece Karabük’ün değil çevre il ve ilçelerin de güzide sağlık kuruluşlarından biri. Biz istiyoruz ki böyle sağlık yatırımları daha da artsın, çünkü sağlıklı yaşamak her bireyin hakkıdır. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak üye sayımız 700 den fazla. Bu sağlık protokolü ile üyelerimize sağlık alanında güzel bir alternatif sunmuş bulunmaktayız. Umarız, anlaşma hayırlara vesile olur” dedi.
TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin ise, “Bölgemizin en eski Ticaret ve Sanayi Odalarından birine sahip olan Safranbolu’muza en iyi hizmeti vermek bizim en asil görevimizdir.

Bölgemizin en büyük özel hastanesi olan ve verdiği sağlık hizmetleri ile herkesin takdirini kazanan Özel MEDİKAR Hastanesi ile Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini kapsayan bir sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalamış bulunuyoruz.

İmzalanan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni eder, hastane yönetimine ve hastanemizin başhekimi Boyacıoğlu’na çok teşekkür ederim” dedi.

Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekimi Ziya Boyacıoğlu, bölgenin en büyük özel hastanesi olduklarından gerek Karabük gerekse çevre il ve ilçelerden yoğun bir ilgi gördüklerini kaydederek, “Başarılı hekim kadromuzla, kaliteli sağlık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Özel MEDİKAR Hastanesi olarak kaliteli sağlık hizmetini bölgenin en eski ticaret odalarından biri olan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odamızın çalışanlarına ve üyelerine de vermekten büyük mutluluk duyacağız. Umarım birlikte güzel bir işbirliği yakalarız."dedi.
Yorumlar (0)
2
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39