SAFRANBOLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIR

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, kış mevsimine hazır olduklarını bildirdi. &nbs

banner73
Güncel 11.11.2015, 17:18 11.11.2015, 17:18
9
SAFRANBOLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIR
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, kış mevsimine hazır olduklarını bildirdi.


 

20151111AW574330_01Başkan Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen yıl ekiplerin başarılı bir kış dönemi geçirdiğini belirterek, “Ekiplerimiz daha önce olduğu gibi görevlerinin başında.

Günlük hayatın normal seyrinde devam etmesi için gereken tüm çalışmaları yapacaklar. Bunun için her zamanki gibi 4 vardiya çalışacak olan 100'e yakın personelimizle birlikte, 10 kamyon, 5 kepçe, 2 greyder, 1 kar küreme aracı ve 1 loder ile tuzlu malzememizle birlikte vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız.

Mevsim şartları itibariyle bazı mahallelere araç giriş ve çıkışlarının, yine minibüs ve otobüs güzergahlarının, ana arterlerin tamamını işlek durumda tutmak için ekiplerimiz her zaman olduğu gibi görevlerinin başında olacaklar.

Kış şartları nedeni ile oluşabilecek her hangi bir olumsuzluk karşısında vatandaşlarımız Beyaz Masa 153 nolu telefondan bizlere 24 saat ulaşabilirler” dedi.

‘Her mevsimin bir güzelliği olduğu gibi yine her mevsimin bir zorluğu da olacaktır’ diyen Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, "Bütün bu doğa şartlarına rağmen, kış gerçekten ayrı bir güzeldir.

Safranbolu'da daha da ayrı bir güzelliği vardır. Ben bu güzelliklerin Safranbolulular tarafından fark edildiğinin bilincindeyim. Ayrıca kış aylarında da yerli ve yabancı ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Allaha şükürler olsun ki belediyemiz ekipleri Safranbolu’da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hayatın normal idame ettirilebilmesi adına çalışmalarda aksaklığa müsaade etmeden hizmete devam edeceklerdir” ifadesinde bulundu.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74