REKTÖR POLAT'A ZİYARET

Güncel 06.10.2015, 11:49 06.10.2015, 11:49
20
REKTÖR POLAT'A ZİYARET
banner36

20151005AW541183_01-(1)Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nurettin Tümen, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur ve Yönetim Kurulu Üyeleri KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’a nezaket ziyaretinde bulundular.


 

Makamda gerçekleşen ziyarette konuklar; Karabük Üniversitesi’nin büyüyüp gelişmesinin sadece üniversite için değil, Karabük içinde çok önemli olduğu vurgusunu yaparak; şehrin ekonomisine, eğitimine, kültürüne ve gelişmesine katkı sağlayan ve kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen üniversitenin Karabük için yapabileceği çalışmaların sonuna kadar destekçisi olacaklarını, Üniversiteye katkı anlamında her zaman olduğu gibi bundan sonra da her konuda desteğe hazır olduklarını belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Refik Polat, Karabük Üniversitesi’nin başarısı ve Karabük için her türlü işbirliğine her zaman hazır olduğunu belirterek, Karabük Üniversitesi’nin kentiyle ve tüm paydaşlarıyla bir bütün olduğunu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hep birlikte el ele güzel çalışmalara imza atılacağını ifade etti.

Ziyaret iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.
Yorumlar (0)
9
açık
banner17
banner18
banner39
banner74