ÖĞRENCİLER YENİ EĞİTİM YILINA YAZ KURSLARI İLE HAZIRLANIYOR

Vali Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaşile birlikte yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti

Güncel 05.08.2022, 12:27 05.08.2022, 12:37
606
ÖĞRENCİLER YENİ EĞİTİM YILINA YAZ KURSLARI İLE HAZIRLANIYOR
banner131
banner36

Karabük Valisi Fuat Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Müdür Yardımcısı Erdal Üngören ile birlikte yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.

Vali Gürel, öğrencilerin eksikliklerini gidermeleri için tüm okullarda olduğu gibi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak sunulan, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek kurslara katılan öğrencilerle sohbet etti ve onlara kitap hediye etti.

Şehit Mehmet Esen Ortaokulunda 8. ve 6. Sınıf öğrencileri ile birlikte bir süre dersi takip eden Vali Fuat Gürel, "Sizler yaz kurslarına devam ederek bu süreci fırsata çeviriyorsunuz. Yaz okulunda almış olduğunuz bilgiler sayesinde 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılına daha hazır olarak girecek ve sınavlarda daha başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Sizlere eğitim hayatınızda başarılar dilerim." dedi.

Yorumlar (1)
Aaaa 1 hafta önce
Sayin valiye ilk geldiginde sunum yapti organize muduru organizenin kanalizasyon ihalesi onumuzdeki martta yapilacak dedi sayin vali kanalizasyonu olmayan yolu olmayan organizede niye uretime basladiniz insanlar nereye yapiyor diye soracagina organize binasi niye yapiyorsun insanlarin kanalizasyonu yapin once temel ihtiyaclari karsilayin diyecegine cami nezaman yapiliyor diye sordu kac sene oldu o mart gelmedi hala kanalizaflsyon yok cami yok organize binasi yok insanlar cali ariyor dibine gubre ve asitli su birakayom diye vali burda gorev adami olsa sorar ne bekliyoruz ki isleri sekil ankaradan biri gelse gerede yol ayriminda beklerler
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74