NAMAL'A MİLLETVEKİLİ GİBİ KARŞILAMA

Güncel 23.02.2015, 01:25 23.02.2015, 01:25
14
NAMAL'A MİLLETVEKİLİ GİBİ KARŞILAMA
banner36

namal-yenice


 

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI SEDAT NAMAL, YENİCE’DE GÖRKEMLİ BİR ŞEKİLDE KARŞILANDI


 

NAMAL “YENİCE HALKINI ELİF HARFİNİN DİK OLUŞU GİBİ TANIDIM” 


 AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Sedat Namal, Yenice ilçesinde davul zurna eşliğinde adeta milletvekili adayı gibi karşılandı.

Yenice ilçesinde oluşturulan seçim bürosunun açılışını yapan Sedat Namal, Yeniceliler tarafından adeta milletvekili adayı gibi karşılanırken, açılışa Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Yortan Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, AK Parti Yenice İlçe Başkanı Sabri Tom, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Milletvekili Aday Adayı Sedat Namal, Yenice’de yaptığı konuşmada şu düşüncelerini aktardı;

“Yenice insanını Elif harfinin dik oluşu gibi tanıdım. Yenice’nin bütün sorunlarını biliyoruz. Biz gönlümüzde Belediye Başkanımız ve parti teşkilatımız ile uyumlu çalışacağız. Yeşil Yenice’ye bir şeyler kazandırmak için çalışacağız. Yenice sanayi ile de büyüyecek. Sanayi ve üretim olmazsa, rızık ve ekmek olmaz. İşsiz gençlerimiz göç etmek zorunda kalmaz. Bunu çözeceğiz. 44 yıldır Karabük’te yaşıyorum. Belediye Başkan yardımcılığı, sosyal aktiviteler ve son olarak Karabük TSO Başkanlığı ile TOBB Üst kurul üyeliği yaptım. Hem siyasetin içinde, hem sosyal aktivitelerin, hem de ticaret ve sanayiden anlayan bir kişi olarak gönlüm, yüreğim ve yatırımlarımız samimi duygularla söylüyorum, Karabük ve Yenice için olacağız. Bunu belediye başkanımız, ilçe başkanımız ve il genel meclis üyelerimiz ile birlikte hep beraber çalışacağız. Yenice’nin sorunlarını biliyorum ve elimizden geleni yapacağız. Biz devlet ve hükümet olarak Sedat Namal’ın ayrıcalığı Yenice için ne yapılması gerekiyorsa, devlet ve hükümet hizmetlerinden hariç bunu da sonuna kadar yapacağıma söz veriyorum. Bizim merkez dahil 6 ilçemiz ve bizim için vazgeçilmez Yortan beldemiz var. Yortan Belediye Başkanımız Yılmaz Tiryaki başkanımıza ve ekibine de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” 

Konuşmaların ardından yapılan dua ile seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi ve Namal, vatandaşlarla sohbet ederek, bol bol hatıra fotoğraf çektirdi.

 

[gallery columns="2" size="medium" ids="21855,21858,21856,21857"]
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74