MUSTAFA AKAY'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

CHP KARABÜK İKİNCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA AKAY "ALDIĞIMIZ HER OYUN DEĞERİ PARA, PUL İLE ÖLÇÜLEMEYECEK K

Güncel 30.03.2015, 23:14 30.03.2015, 23:14
19
MUSTAFA AKAY'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMA
banner36

CHP KARABÜK İKİNCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA AKAY "ALDIĞIMIZ HER OYUN DEĞERİ PARA, PUL İLE ÖLÇÜLEMEYECEK KADAR DEĞERLİ"


 

mustafa-akay-oy-degerli

 

29 Mart'ta yapılan ön seçime katılan ve CHP Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı olan Mustafa Akay, yaptığı açıklamada, "Bize verilen her oy değerlidir, değeri parayla pulla ölçülemez" dedi.

Ön Seçim  yapılması halinde aday adayı olacağını açıklayarak, ortaya çıkan Mustafa Akay, 29 Mart'ta yapılan ön seçim oylamasıyla ilgili bir değerlendirmede bulundu.

Akay, "Ön seçim  talebinde bulunarak milletvekili aday adayı olduk ve üyenin önüne sandığı getirdik. Bu tavrımızla, üyenin hatırlanmasına, üyenin değerinin anlaşılmasına ve partimize  bir hareket getirilmesine neden olduk. Pazar günü partimizin bayramı  oldu. Sonuçlara saygılıyız. Bu sonucun partimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Pazar günü yapılan seçimlerde bize oy vererek emeği yücelten, partimizin onurlu üyelerine yürekten teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu süreçte bize önemli ölçüde katkı sağlayan yerel basınımız, internet sitelerimiz  ile Batı TV ve Kanal 78 TV'nin çalışan ve yöneticilerine de teşekkür etmeyi bir borç biliyorum." dedi.

 
Yorumlar (0)
25
açık
banner17
banner18
banner39
banner74