MÜSİAD'TAN TAZİYE MESAJI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, polis memur Şehit Ali Ca

banner73
Güncel 19.01.2016, 15:45 19.01.2016, 15:45
10
MÜSİAD'TAN TAZİYE MESAJI
banner36

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, polis memur Şehit Ali Can Öztürk ve tüm şehitler için taziye mesajı yayınladı.


20160119AW636342_01

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur yayınladığı taziye mesajında “Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaşanan hain saldırılar sonucu bir çok asker ve polisimiz şehit olurken, millet olarak bu acılar bizleri derinden üzmüştür.

Türkiye Cumhuriyeti hain terör örgütünün amacına ulaşmasına asla izin vermeyecektir. Dualarımız, vatan için canlarını ortaya koyan kahraman polis ve askerlerimizle beraberdir.

Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.

Bölücü terör örgütü bilmelidir ki; ülkemizin huzur ve istikrarını hedef alan bu tür eylemler toplumumuzu daha çok kenetlemektedir. Bu zor dönemlerde bile Anadolu Kardeşliğine olan inancımız sarsılmayacaktır.

Dün Şırnak’ta meydana gelen hain saldırı sonrası şehit olan Karabüklü polis kardeşimiz Ali Can Öztürk kardeşimiz başta olmak üzere, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Şehit ailelerimizin acılarını yürekten paylaşıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39