MHP TIRMANIYOR...

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ADEM KAR, YOĞUN SEÇİM ÇALIŞMALARINDA, PARTİSİNE KARABÜK'TE İVME KAZANDIRMAYA BAŞLADI

banner73
Güncel 13.10.2015, 16:27 13.10.2015, 16:27
16
MHP TIRMANIYOR...
banner36

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ADEM KAR, YOĞUN SEÇİM ÇALIŞMALARINDA, PARTİSİNE KARABÜK'TE İVME KAZANDIRMAYA BAŞLADI


 

ADEM KAR "SIKMADIĞIM EL, GİTMEDİĞİM KAPI KALMAYACAK"


 

kar-13102015

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar yoğun bir şekilde seçim çalışmalarını devam ettiriyor. MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, seçim çalışmaları çerçevesinde Şirinevler Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Gün içerisinde Karabük Merkez ve ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP adayı Kar, akşam saatlerinde ise ev toplantılarına katılıyor.

Akşam Karabük Mahallesinde ev toplantısına katılan Kar, gündüz de Şirinevler Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan ve il yöneticilerin de katıldığı esnaf ziyaretlerinde MHP adayı Adem Kar’a esnafların yakın ilgi gösterdikleri gözlendi.

“AYAKÜSTÜ DE OLSA YAPACAKLARIMIZI ANLATIYORUZ”

Seçim tarihine kadar gece gündüz demeden çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettireceğini söyleyen MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar şu açıklamalarda bulundu;

“1 Kasım tarihine sayılı günler kala çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ettiriyoruz. Akşamları mahallerimizde ki ev toplantılarına katılarak vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinliyor, yapabileceklerimizi anlatıyoruz. Gün içerisinde ise program dahilinde Karabük Merkezde ki esnaflarımızı, ilçelerdeki esnaflarımızı ve Pazar yerlerini geziyoruz.

kar-13102015-1Bugün de Şirinevler Mahallesinde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımıza ayak üstüde olsa genel merkezimizin açıklamış olduğu programı anlatmaya çalışıyoruz. Milletvekili seçildiğimiz taktirde, Karabük’te neler yapacağımızı anlatıyoruz. Yapamayacağımız hiçbir sözü kimseye vermiyoruz. Özellikle esnaf arkadaşlarımıza sadece seçim zamanı değil, milletvekili seçildikten sonrada onların içerisinde, onların yanında olacağımızın sözünü veriyoruz. Onlardan önce dua, sonra destek istiyoruz.

Diğer ziyaretlerimizde olduğu gibi Şirinevler’de yaptığımız ziyaretlerimizde, esnaf arkadaşlarımız bizlere yoğun bir ilgi gösterdiler. Onların bu ilgisi bize daha çok sorumluluk yüklüyor. Allah'ın izni ile 1 Kasım tarihinde milletvekili seçilmemiz halinde, bize verecekleri bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyacağımızın bilinmesini istiyoruz”

SEÇİM ÇALIŞMAMIZ ÇOK GÜZEL GİDİYOR

Seçim çalışmaları çevresinde milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerde bulunan MHP İl Başkanı Burhanetttin Arslan seçim çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada düşüncelerini şöyle ifade etti;

“Seçim startının verildiği günden itibaren çalışmalarımız sorunsuz bir şeklide ve çok güzel devam ediyor. Milletvekili adaylarımıza halkımızın yoğun bir ilgisinin olduğunu gözlemliyorum. 7 Haziran tarihinde nasıl Karabük halkı kar-13102015-2partimizin bir adayını milletvekili olarak Ankara’ya göndermiş ise 1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimde de iki milletvekili adayımızı Ankara’ya gönderecektir. Çünkü Karabük halkı kimin daha güzel hizmet yapacağını biliyor. AKP iktidarında gelmeyen hizmetler, partimizin iktidarında gelecektir. Biz seçim çalışmalarımızda sadece yapacağımız icraatları anlatıyoruz. Asla halkımızı yapamayacağımız, boş vaatlerle kandırmıyoruz”

 
Yorumlar (0)
12
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74