MHP ADAYI KAR, İDDİALI KONUŞTU

banner73
Güncel 14.10.2015, 19:31 14.10.2015, 19:31
19
MHP ADAYI KAR, İDDİALI KONUŞTU
banner36

kar-iki-partiMHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. ADEM KAR SEÇİMLER İLE İLGİLİ İDDİALI KONUŞTU


 

ADEM KAR “BU SEÇİM AK PARTİ İLE MHP ARASINDA”


 

“SEÇİM SONRASI OLASI BİR KOALİSYONDA SAĞLIK BAKANLIĞINA HAZIRIM”


  

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Adayı Dr. Adem Kar seçimler ile ilgili bu zamana kadar konuşmadığı iddiayı ortaya koydu.

Kar, seçimin AK Parti ile MHP arasında geçtiğini ifade ederek, şöyle konuştu;

"Hemen hemen il merkezimizi, Safranbolu’yu ve diğer ilçelerimizin hepsini taradık. Yavaş yavaş tablo şekillenmeye başladı. Seçim AK Parti ile MHP arasında kıyasıya bir yarış halinde devam ediyor. Bizim amacımız Karabük’te birinci parti olmak. Biliyorsunuz bunu başta söyledik ve çok sürpriz sonuçlar bekleyin dedik. O hedef doğru her geçen gün adım adım ilerliyoruz. Bu konuda manzara ve tablo, birinci parti olarak çıkacağımızı gösteriyor."

Tüm Karabüklülerin ve özellikle ilçelerin kendilerine olan teveccühü de dile getiren Dr. Adem Kar “Biz ilçelerde ilçelerin beklentilerini, sorunlarını ve yaşadığı sıkıntıları yerinde ve çok doğru şekilde tespit ettik. Yazılı görsel medyada olsun, birebir görüşmelerde, ev ve salon toplantılarında olsun ilçelerimiz ile ilgili ortaya koyduğumuz çözüm önerileri çok geniş bir şekilde kabul gördü. Bundan dolayı, bunun paralelinde, onların bize karşı umutları ve destekleri ciddi bir şekilde artmış durumda. Bunu her gittiğimiz yerde görüyoruz. Bunun için birinci parti olacağız. Bu yarış artık MHP ve AK parti arasında devam etmekte olan bir yarış olarak ortaya çıkıyor.” Diye konuştu.

MHP’nin 7 Haziran seçimlerinde 40 bine yakın oy aldığını ve 1 Kasım seçimlerinde ne kadar oy bekledikleri yönündeki soruya ise, hedeflerinin 55 bin oy barajını geçmek ve iki milletvekilini zorlamak olduğunu belirten Kar, kendilerinin AK Parti’den daha fazla bir oy almak için çalışma sergilediklerini belirtti

1 Kasım seçimlerinde MHP’nin de içinde bulunacağı olası bir koalisyon hükümeti durumunda ve Sağlık Bakanlığı’nın MHP’ye verilmesi halinde, MHP adayları arasında saylı bir iki Tıp Doktoru olduğunu da vurgulayan Adem Kar “Biz halkımızın karşısına, onlara hizmet getirmek için çıktık. Halkımızın teveccühü ile inşallah milletvekili seçilirsek ve kar-14102015koalisyon hükümeti oluşurken, genel merkezimizde böyle bir takdir kullanırsa, en azından başta Karabük’ümüz olmak üzere Türkiye’deki bütün sağlık hizmetlerine bir şekilde sunmaya en azından erişmiş olacağız. 27 yıldır sağlık hizmetlerin içindeyiz. Sağlık ocağı hekimliğinden tutun, yöneticiliğinden, Genel Müdürüne kadar bu hizmetin hemen her noktasında bulunduk. Bakanlık gibi bir durumda elbette heyecan duyarız. Halkımıza hizmet getirme adına çok büyük sorumluluk yükleniriz.” Dedi.

1980’li yıllarda Ovacık ve Eskipazar’ın köylerinde doktorluk yaptığı dönemlerden bu yana o insanları kendisini unutmadığını da sözlerine ekleyen MHP Adayı Adem Kar “Bizi hiç kimse unutmamış, bize yüreklerini açıyorlar. Sevenlerimiz bizim için adeta seferber halinde desem abartı olmaz.” Dedi.
Yorumlar (0)
4
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74