KAYIN SU, SPONSOR OLDU

BAL LİGİNDEKİ TEK TEMSİLCİMİZ KAPTAN D.Ç SOĞUKSU YENİCESPOR’A, MESCİER GRUBUNA AİT OLAN KAYIN SU SPONSOR OLDU

Güncel 16.01.2015, 13:59 16.01.2015, 13:59
62
KAYIN SU, SPONSOR OLDU
banner36

BAL LİGİNDEKİ TEK TEMSİLCİMİZ KAPTAN D.Ç SOĞUKSU YENİCESPOR’A, MESCİER GRUBUNA AİT OLAN KAYIN SU SPONSOR OLDU


kayinsu-kaptan

Karabük’ün BAL Liginde mücadele eden tek temsilcisi olan Kaptan D.Ç. Soğuksu Yenicespor’a, MESCİER Gurubuna ait olan KAYIN SU hatırı sayılır bir ücret karşılığı sponsor oldu.

sabri-mescierHer iki Karabük kökenli firmanın birbirlerine verdiği bu destek örnek bir davranış olarak nitelendirildi.

Kaptan D.Ç. Soğuksu Yenicespor Kulüp Başkanı Murat Orhan “BAL Liginde en iyi maddi imkana sahip olan bir takım olma yolunda şimdi daha da güçlendik. MESCİER Gurubuna ait olan KAYIN SU formamıza sırt reklamı vererek sponsor oldu. Bu örnek davranış ve desteklerinden dolayı başta Sabri Mescier olmak üzere, Mehmet Mescier’e ve Fatih Mescier hem Kaptan D.Ç. Soğuksu Yenice Spor yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcuları adına çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Murat Orhan, ayrıca konu ile ilgili açıklamasında bazı önemli konulara da değinerek şunları söyledi;

mehmet-mescier“Daha düne kadar BAL Ligine ekonomik nedenlerden dolayı katılamama endişesi taşıyan kulübümüz hatırlanacağı üzere bir dizi ziyaretlerde bulunmuş ve hiçbir destek alamamıştı. Kaptan D.Ç Gurubu takıma sahip çıktıktan sonra kısa sürede iyi bir yönetim sergileyerek, bir hafta gibi kısa sürede Karabük’te daha önceki yıllarda BAL Ligine katılan takımların puan rekoru olan 16 puanı ligin ilk yarısında egale ederek, 18 puana ulaştı, ligin ilk yarısını 7. Sırada bitirdi. İkinci yarıda da puan ve puanlar toplamayı hedeflemektedir. Daha düne kadar birçok endişelere sahip kulüp, Kaptan D.Ç Soğuksu Yenicespor yönetiminin başarılı uğraşları sonuç vermeye başlamıştır. MESCİER Gurubuna ait KAYINSU ile sırt reklamı karşılığında sponsorluk anlaşması imzalamış olup, diğer sponsor firmalarda kendi reklamlarını vererek, kaptan-001sponsor olmak için kulübümüze taleplerde bulunmaktadır. Bu gün 7. Sıradayken bunlar olurken, temiz bir yönetim ve düzgün bir teknik heyet ile özverili futbolcular olduğu müddetçe şampiyonluğa koştuğunda neler olabileceğini Karabük kamuoyunun takdirine sunuyor ve desteklerinin devamını bekliyoruz.”

Murat Orhan ayrıca, Karabük’teki gençlerin spora daha fazla yönelmeleri noktasında bu tür sponsorluk görevlerini yerine getiren firmaların da, Karabüklüler tarafından destekleneceklerine inandıklarını da belirtti ve ilk olarak Karabük’ün yerli markası KAYIN SU destek vermelerini istedi.

Bu örnek davranışı sergileyen KAYIN SU’yun Danışma hattı; 444 27 09


kayinsu-reklm
Yorumlar (0)
2
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39