KARDEMİR, İMAM HATİP LİSESİ YAPACAK

KARDEMİR TARAFINDAN YENİŞEHİR'E YAPILACAK OLAN İMAM HATİP LİSESİ YAPIM PROTOKOLÜ İMZALANDI &

banner73
Güncel 09.06.2014, 00:11 09.06.2014, 00:11
15
KARDEMİR, İMAM HATİP LİSESİ YAPACAK
banner36

KARDEMİR TARAFINDAN YENİŞEHİR'E YAPILACAK OLAN İMAM HATİP LİSESİ YAPIM PROTOKOLÜ İMZALANDI


 

imamhatip-kardemir

Karabük’te geçtiğimiz ay gündemi yoğun bir şekilde meşgul eden İmam Hatip Lisesi sorununa KARDEMİR neşter vurdu.

Yenişehir bölgesine KARDEMİR tarafından 32 derslikli, 200 öğrenci yurt kapasiteli Anadolu İmam Hatip Lisesi yaptırma protokolü imzalandı.

Yapılacak olan KARDEMİR İmam Hatip Lisesinin protokolü Karabük Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve KARDEMİR A.Ş tarafından düzenlenen törenle imzalandı.

İmza törenine Vali Orhan Alimoğlu başta olmak üzere, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Başkan Vekili Kamil Güleç, Genel Müdür Fadıl Demirel, KARDEMİR Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Yolbulan ve Çağrı Güleç ile İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar katıldı.

İmza töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 11 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Anadolu İmam Hatip Lisesinin 32 derslikli, 200 öğrenci kapasiteli yurt binası ve Mescit olacağını söyledi.

KARDEMİR’in şimdiye kadar Karabük’te büyük hizmetlere imza attığını anlatan Mehmet Ali Şahin, “KARDEMİR şimdiye kadar her türlü hizmetin yanında yer aldı. Karabük Üniversitesinin bu hale gelmesinde lokomotif görev üstlendi. Karabük Anadolu İmam Hatip lisesi önümüzdeki ders yılına inşallah yetişecek” dedi.

Şahin’in konuşmasının ardından hazırlanan protokol metni taraflar tarafından imzalandı. İmza sonrası kısa bir açıklama yapan Vali Orhan Alimoğlu da okulun Karabüklülere hayırlı olması temennisinde bulundu.
Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74