KARBARTINDER'DEN VALİ ALİMOĞLU'NA ZİYARET

Karabük Bartınlılar Derneği (KarBartınDer) Başkanı İsmail Hakkı Demir ve yönetim kurulu üyeleri Vali Orhan

Güncel 29.04.2014, 12:43 29.04.2014, 12:43
14
KARBARTINDER'DEN VALİ ALİMOĞLU'NA ZİYARET
banner36

Karabük Bartınlılar Derneği (KarBartınDer) Başkanı İsmail Hakkı Demir ve yönetim kurulu üyeleri Vali Orhan Alimoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. 


 

20140429AW075258_02Karabük’te yaşayan Bartınlıları temsilen kurulmuş bir dernek olduklarını ifade eden KarBartınDer Başkanı İsmail Hakkı Demir “KarBartınDer olarak Karabük’ü elimizden geldiğince tanıtmaya gayret ettik. Kurulduğumuz günden bugüne kadar yönetim kurulundaki arkadaşlarımla beraber aktif bir çalışma içindeyiz, bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Vali Orhan Alimoğlu “Karabük anlayabildiğim kadarıyla Bartın, Kastamonu, Çankırı, Bolu ve hatta Erzurumluların da yaşadığı iyi bir Türkiye özeti. Bu iyi bir kaynaşma, iyi bir kompozisyon olmuş. Güzel işlerde yarışırsak ahengimiz artar, zaten bu güzel ahenk Karabük’te mevcut. Daha da artarak iyilik yarışmasına devam edeceğimize inanıyorum. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Orhan Alimoğlu’nu daha sonra Safranbolu Kent Konseyi Başkanı Feride Demiralp ve Yönetim Kurulu Üyeleri de ziyaret etti.
Kent Konseyi Başkanı Feride Demiralp çalışmalarına Çocuk Meclisi, Gençlik Meclisi, Kadın Meclisi ve Engelli Meclisi ile devam ettiklerini, Kültürel Miras ve Turizm Faaliyetlerini İzleme, Sağlık ve Çevre, Dezavantajlı Gruplar Çalışma, Trafik İzleme gibi komisyonlarla çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

Vali Orhan Alimoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kent Konseyi Başkanı Feride Demiralp ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.
Yorumlar (0)
21
açık
banner17
banner18
banner39
banner74