KARABÜK ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN KINAMA

Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi Öksüzoğlu, Türkiye Cumhuriye

banner73
Güncel 20.02.2016, 14:31 20.02.2016, 14:31
31
KARABÜK ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN KINAMA
banner36

Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi Öksüzoğlu, Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğü ile Türk ulusunun birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik gerek Ankara’da ve gerekse ülkenin her yerinde meydana gelen terör saldırılarını nefretle lanetlediklerini ve kınadıklarını söyledi.


 

20160219AW664767_01Öksüzoğlu, yaptığı açıklamada terör örgütlerinin yapmış olduğu kahpece saldırılarda şehit olan Türk Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet mensuplarına ve diğer masum Türk vatandaşlarına Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi.

Öksüzoğlu, “Ülkemizin huzur ve güvenliğine karşı yapılan bu tür saldırıların planlayıcıları, uygulayıcıları ve terörden medet umanlar, milletimizin kenetlenmesi ve metaneti ile kirli hedeflerine asla ulaşamayacaklardır. Devletimizin gücü ve kararlılığı karşısında yenilgiye mahkumdurlar.

Bu ve benzeri saldırıların failleri ve azmettiricileri bilmelidirler ki terörle elde edilebilecekleri tek şey aziz milletimizin artan nefreti ve lanetlemesidir. Tekrar ve defalarca terörü lanetliyor gerek Ülkemizi yönetenlerin ve yönetecek olanların gerekse biz vatandaşların Devletimizin ulusal güvenliği konusunda hata yapmamalarını dost ile düşmanı ayırt edebilmelerini, özellikle ülkemiz içerisinde teröre destek sağlayanların yetkili kurumlar tarafından cezalandırılmasını arzuluyoruz.

Milli Birlik ve Beraberlik içerisinde Kıyamete kadar terörden arınlandırılmış huzurlu, güvenli ve güçlü bir Türkiye dileğiyle. Aziz Şehitlerimiz ruhlarınız şad olsun” dedi.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74