KARABÜK GAZETECİLER VE İLETİŞİM DERNEĞİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Yönetimi, İl Jandarma Komutanlığını, KBÜ E.A. Hastanesi Başhekimini ve Özçelik İş Sendikasını ziyaret ettiler

banner108
Güncel 02.11.2021, 17:50 02.11.2021, 17:57
243
KARABÜK GAZETECİLER VE İLETİŞİM DERNEĞİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner36

Kısa adı KGİD olan, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu beraberinde, ASGD Başkanı ve KGİD 2. Başkanı Semih Gülen ve KGİD Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Diktepe ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundular.

KGİD, Karabük Valisi Fuat Gürel ile başlayan ve Cumhuriyet Başsavcısı, İl Emniyet Müdürlüğü gibi Protokol ziyaretlerine bugün de Jandarma İl Komutanlığı, KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliği ve Özçelik İş sendikası Karabük Şube Başkanlığını ziyaret ederek devam etti.

İlk olarak Karabük Jandarma Komutanlığı Jandarma Kıdemli Albay Garip Gümüş’e hoş geldin ziyaretinde bulunan KGİD Başkanı Serap Karaoğlu ve yönetimi burada, Karabük İl Jandarma Komutanlığı 1995-1999 Yılları arasında Kardemir Demir Çelik Fabrikası hizmet binasında hizmetine başladığını daha sonra, 1999-2004 yılları arasında Kardemir Demir Çelik Fabrikası Karşısında bulunan şu anki Öğlebeli mahallesi DSİ binası yanındaki prefabrike hizmet binasına taşındığı konusunda ve ardından 29 Nisan 2004 tarihinde ise şu anki konuşlu bulunduğu hizmet binasına taşınma süreçleri konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Daha Sonra KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Nihat Yılmaz’ı ziyaret eden KGİD Başkanı Yöneticileri hastane yöneticilerinden son dönemde yapılacak modernizasyon çalışmaları ve ek hizmetler ile ilgili projeler hakkında bilgiler aldılar.

En son olarak Özçelik İş sendikası Karabük Şubesini ziyaret eden KGİD Yöneticileri, burada Şube Yöneticilerini tebrik ederek, Başkan Kenan Yılmaz ile seçim süreçleri hakkında bilgiler aldılar.

Yorumlar (0)
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74