KALPAR: 'TRANSFERİ KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ'

KARDEMİR KARABÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ HÜSEYİN KALPAR:

Güncel 04.08.2015, 13:38 04.08.2015, 13:38
11
KALPAR: 'TRANSFERİ KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ'
banner36

KARDEMİR KARABÜKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ HÜSEYİN KALPAR:“ EKSİK MEVKİLERE GEREKLİ TAKVİYELERİ YAPARAK LİGE HAZIR OLACAĞIZ”


 

20150804AW492422_01PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, yeni sezon öncesi yaptıkları kamp dönemlerinin kendileri açısından oldukça iyi geçtiğini söyledi.

Bolu’nun Gerede ilçesinde birinci etap kamp çalışmalarının ardından Afyon’da ikinci etap kamp çalışmasını da tamamlayan kırmızı-mavili ekip, yarın kendi tesislerinde toplanarak sezon hazırlığını burada sürdürecek.

Afyon’da iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Fizik açısından iyi bir noktaya geldik ve kondisyon açısından iyi bir noktadayız. Burada yaptığımız hazırlık maçlarında önemli.

Kendi takımımızı tanıma adına ve eksikliklerimizi görme adına önemliydi. Skordan çok takımın fiziksel ve kondisyon yönünden ne durumda olduğunu görme şansımız da oldu. Takımımın daha iyide olacağını düşünüyorum. Şuan iyi bir durumdayız ve biraz eksikliğimiz var ve bunu da en kısa sürede tamamlayarak lige çok daha hazır bir durumda olacağız. Düzeyli bir kamp dönemi geçti” dedi.

Kalpar, ayrıca takımda eksik gördükleri bölgeler ve mevkiler olduğunu da kaydederek, "Bu noktada kulüp başkanımız ile büyük bir özveriyle çalışma yapıyoruz. Görüştüğümüz ve alacağımız futbolcular var. Bunları da kısa sürede tamamlayacağız” diye konuştu.
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74