İYİ PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI ASLAN'DAN 19 MAYIS MESAJI

İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençli ve Spor Bayramı mesajı.

banner108
Güncel 19.05.2021, 10:23
59
İYİ PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI ASLAN'DAN 19 MAYIS MESAJI
banner36

İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençli ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Aslan yayınladığı mesajında; "19 Mayıs 1919 günü Samsun'dan yola çıkan Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde adımları atılan Türkiye Cumhuriyeti'ni daha yükseklere taşımak, çok çalışmak, bizden sonraki nesillere en güzel şekilde teslim etmek en büyük görevimizdir. Bizden sonra bu görevi yürütecek, ülkemizin hızla ilerlemesine katkı ve emek sağlayacaklar ise yine gençlerimizdir.

Gençlerimiz, ülkemizin en büyük gücüdür. Bu sebeple 19 Mayıs, gençlerimize armağan edilmiş kıymetli bir gündür. Tarihini bilen, özüne sahip çıkan ve bunu nesilden nesile aktarmayı başaran milletler, tarihin sonuna kadar var olmayı başaran milletler olmuşlardır. 

Üzerine birçok şeyi konuşup anlatabileceğimiz, Türk Milleti’nin yeniden doğuşunun başlangıcı olan bu önemli günde, sadece ve sadece her bir karesinde bin bir kahramanlık destanının bulunduğu kurtuluş mücadelemizin kahramanlarını, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet duyguları ile anarken, tüm halkımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum." dedi.
 

Yorumlar (0)
banner11
8
açık
banner17
banner18
banner39
banner74