İŞKUR'DAN KARİYER VE GİRİŞİMCİLİK ETKİNLİKLERİ

Güncel 02.04.2014, 16:13 02.04.2014, 16:13
12
İŞKUR'DAN KARİYER VE GİRİŞİMCİLİK ETKİNLİKLERİ
banner36
20140402AW051335_01Karabük İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven, 7-10 Nisan tarihleri arasında Karabük Üniversitesi ve BAKKA işbirliği Kariyer ve Girişimlik haftası etkinlikleri yapacaklarını söyledi.

İŞKUR Müdürü Güven, Türkiye İş Kurumu olarak işsizliğin azaltılması istihdamın artıllamasına yönelik projeleri desteklediklerini belirterek, “Aynı zamanda Kariyer haftası etkinlikleri kapsamında işgücü piyasasında farkındalık oluşturmak, öğrencilerimizin bu anlamda İŞKUR’u tanımalarına yönelik faaliyetler yapıyoruz. Bu kapsamda 7-10 Nisan arasında Üniversitemizde işbirliği çerçevesinde kariyer haftası etkinliklerini beraber icra edeceğiz. 9 Nisan Çarşamba günü Erdal Demirkıran tarafından seminer verilecek. 10 Nisan Perşembe günü İŞKUR Genel Müdürü Dr. Nusret Yazıcı Üniversitemizde öğrencilerle bir söyleşi yapacak” dedi.

Güven, Genel Müdür Yazıcı’nın Karabük’e gelmesini önemsediklerini de ifade ederek, “ Bu ziyaret kurumdaki arkadaşlar açısında onlara verilen değerin göstergesi olarak motivasyonumuzun arttıracağını düşünüyoruz. Aynı zamanda Karabük’te kamu kuruların kendi binaları ile ilgili planlamaları var. Bizde Genel Müdürümüzün Karabük’e gelmesinden dolayı kurumuzun kendisine ait bir bina kazandırma noktasında bilgi vererek desteklerini isteyeceğiz. Karabük’te yer noktasında sıkıntılarımız var. Sosyal Güvenlik Kurumunun Belediye’den aldığı eski hal binasının olduğu yer var. Merkez teşkilatımızın da çalıştığı alternatif bir proje var. İnşallah bu yıl bunu projelendirip 2015 yılında kendi binamızı yapmayı planlıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39