İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SAFRANBOLU TSO ZİYARETİ

banner73
Güncel 26.06.2014, 15:15 26.06.2014, 15:15
15
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SAFRANBOLU TSO ZİYARETİ
banner36
safran-tso-1Safranbolu TSO’nun Haziran ayı meclis toplantısının konuğu Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Erol BEŞE oldu.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Ahmet Şahin, Erol Beşe’ye toplantıya katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti. Ardından Meclis üyeleri ile tanışan Erol BEŞE, kendisini misafir ettikleri için Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ile tüm meclis üyelerine teşekkürlerini sundu.

Söz alan Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Erol BEŞE şunları söyledi, ‘’Daha önce 10 yıl Antalya’da çeşitli birimlerde görev aldım. 21 yıldır bu mesleğin içerisindeyim, üniforma giyeli de 29 yıl oldu. İlk olarak Karabük’e Asayiş Müdürü olarak atandım, Karabük’te görev aldığım süre zarfında da Safranbolu’da yaşıyordum. Safranbolu’da çalışmaya başladığım andan itibaren şunu söyleyebilirim ki , keyifle çalıştığım yerlerin başında Safranbolu geliyor ve tanıdıkça da bu şehri daha çok seviyorum. Safranbolu’ya geldiğimde ilk izlenimim çok katlı binalardan oluşmaması nedeniyle, güvenli bir şehir olduğuydu. Zaman ilerledikçe de düşüncemizin ne kadar doğru olduğunu Safranbolu’nun turizm ile beraber oluşan aktif nüfus ortalamasına baktığımızda Türkiye’de ki suç oranı en düşük ilk üç ilçe içine girmesi ile pekiştirmiş olduk. Ben çevreme Safranbolu’yu tanıtırken ‘’ZAMANIN DURDUĞU YER’’ olarak ifade ediyorum ve bu şehirde yaşamaktan ve görev almaktan son derece memnunum. Safranbolu’da Üniversite ile birlikte ciddi bir göç alışının olduğunu, yoğunluğun Turizm potansiyeli ilede arttığını söyleyebilirim. Üniversitenin şehir içinde olması bizlere farklı şekillerde yansıyor. Biz de Denetim – Uygulama - Hedef yönünde çalışmalarımızı artırarak devam ettiriyoruz. Engelli vatandaşlarımızın rahat edebilmesi için yaya geçitlerini boş tutmaya özen gösteriyoruz ve Minibüs duraklarına parkı engellemek için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.’’ dedi.

Meclis toplantısının sonunda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet ŞAHİN, Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Erol BEŞE’YE teşekkür ederek, görevindeki başarıların devamını diledi.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74