İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SAFRANBOLU TSO'YA İADEYİ ZİYARET

banner73
Güncel 22.02.2017, 13:53 22.02.2017, 13:53
46
İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SAFRANBOLU TSO'YA İADEYİ ZİYARET
banner36

Karabük İl Emniyet Müdürü olarak göreve atanan Mehmet Emin Akay, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ve Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Urgancıoğlu Cihan’ı makamında ziyaret etti.


 

Kısa süre önce Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Emin Akay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar dileyen Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasının ardından İl Emniyet Müdürü Akay’da iadeyi ziyarette bulundu.

Emniyet Müdürü Akay ziyarette yaptığı konuşmada; "Karabük, Vatandaşlarımızın güvenle vakit geçirebildiği huzurlu bir şehir. Her anlamda hızla gelişme eğiliminde olan Şehrimizin asayiş ve güvenliğini muhafaza etmek ve daha iyi standartlara taşımak da bizim görevimiz.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası da Karabük ve Safranbolu’nun gelişmesine katkı sağlayan önemli kuruluşlarımızdan biridir. İl Emniyet Müdürlüğü olarak Sizlerle iletişim içinde olmaya, İlimiz için faydalı olacak projelerde fikir alışverişinde bulunmaya azami önem veriyoruz. Bu ziyaret vesilesiyle ben de,  özverili çalışma ve proje çalışmalarınızda Sizlere başarılar diliyorum" dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Acar;"Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan müdürümüze görevinde sonsuz başarılar diliyorum. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak Emniyet Müdürlüğümüzün çalışmalarında bundan önce olduğu gibi bundan sonra da işbirliği içeresinde olacağımızı belirtmekten memnuniyet duyarım”dedi.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74