HASTANEYE 1.5 MİLYON TL ELEKTRİK FATURASI

ABONE İŞLEMLERİ 9 AY SONRA YAPILINCA, ŞİRİNEVLER'DEKİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ

Güncel 27.10.2014, 23:33 27.10.2014, 23:33
231
HASTANEYE 1.5 MİLYON TL ELEKTRİK FATURASI
banner36

ABONE İŞLEMLERİ 9 AY SONRA YAPILINCA, ŞİRİNEVLER'DEKİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNE 9 AYLIK ELEKTRİK FATURASI PEŞİN KESİLDİ


 

hastane-elektrik-fatura

 

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi, Elektrik aboneliği işlemlerini 9 ay sonra yapınca, faturası da ağır oldu.

Karabük Net Haber’in edindiği bilgilere göre, KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi açıldıktan 9 ay sonra ENERJİSA’ya elektrik aboneliği yaptırınca, 9 aylık faturası peşin kesildi.

Geçtiğimiz Şubat ayında hizmete giren hastane yönetimi elektrik aboneliği işlemlerini daha yeni yapınca, harcanılan 9 aylık elektrik harcamasının bedeli olan 1.5 Milyon TL faturanın da peşin kesildiği öğrenildi.

Hastane yönetiminin, abonelik işlemlerini bu zamana kadar ihmal ettiği iddiası konuşulurken, 1.5 Milyon TL olan 9 aylık elektrik faturasının ise nasıl ödeneceği henüz belli değil.

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ile Hastane Yönetimi henüz kendilerine tebliğ edilen bir fatura olmadığını ama 9 aylık elektrik faturası beklediklerini ifade ediyorlar.

ENERJİSA kanadından edinilen bilgilere göre ise kamu kurumu olduğundan, kaçak elektrik kullanım işlemi yapılmayacağını ve cüzi miktarda gecikme faizi konulacağı öğrenildi.
Yorumlar (0)
18
açık
banner17
banner18
banner39
banner74