ESNAFLARDAN BAYRAK KAMPANYASINA TAM DESTEK

Karabükspor’un Perşembe günü St. Entienne ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi play-off maçı öncesi Ankara Cadde

Güncel 15.08.2014, 22:48 15.08.2014, 22:48
18
ESNAFLARDAN BAYRAK KAMPANYASINA TAM DESTEK
banner36

Karabükspor’un Perşembe günü St. Entienne ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi play-off maçı öncesi Ankara Caddesi esnafı düzenlenen bayrak kampanyasına tam destek verdi.


 

20140815AW169427_01Ankara Caddesi esnaflarından olan Karabük Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Karabacak, Pazartesi gününde itibaren şehri Karabükspor bayrakları ile donatacaklarını ve bu noktada Cadde esnafından kampanyaya destek verdiğini söyledi.

Ankara Caddesi üzerindeki tüm esnafları tek tek gezerek kampanyaya davet eden Karabacak, bayrak başına 10 TL para topladı.

Başkan Ahmet Karabacak, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, “ Bunu ilk turda yapmak istiyorduk ama olmadı. Play-off’lara kalmamıza rağmen şehirde bir kıpırdanma bile yok. Bizde Ankara Caddesi esnafı olarak bir araya gelerek istişare yaptık. Her dükkanımıza bir bayrak kampanyasını başladık. Herkes bu konuda duyarlı. Kardemir Karabükspor UEFA kupasında mücadele ediyor ve bizim bu yaptığımız çalışmayı diğer cadde ve mahallere de örnek olmasını diliyoruz. Büyük dev bir Karabükspor bayrağını da şehrin girişine dikeceğiz. Pazartesi gününden itibaren caddemizi bayraklarla donatacağız” dedi.

Karabük’ün en işlek cadde olan Kemal Güneş Caddesinde de böyle bir şeyin yapılması gerektiğini de hatırlatan Karabacak,     “ Orası zengin cadde burası gariban cadde. Ama burası Karabük’ün en iyi caddesi. Buradaki esnaflar bayrak alacam diyerek bize destek verdi” dedi.
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74